Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a nyakkiszívás? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a nyakkiszívás? :O

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Kiszivják a nyakad, mint egy vámpir, és lesz ott egy szép folt.
2010. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt értem.:D De az miért olyan jó? És miért csinálják?:P
2010. febr. 2. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
mert valaki erre gerjed :D XD én pl nem tudom mi jó van benne :)
2010. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jó ez senkinek. Túl sok hülyeség és aberráció van manapság.
2010. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ezt a csaj vagy a pasi csinálja a másik félnek? Heves csók?
2010. febr. 2. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem fogalmam sincs, hogy miért jó XD. Pl jól néz ki? XD

Neeem egyébként... Inkább az a kérdés, hogyha neked van a nyakadon akkor az ciki? Igen? Miért? Nem? Miért? :D

Nekem mindenki mást mondott. Senki se tudta megindokolni miért. De volt olyan aki már egyből mondta, hogy nem tom az igen helyet :D.

2010. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem azért mert széép... -.-

hanem mert szerintem legalábbis nagyon jó érzés!! a folt... na az kevésbé olyan jó! de arra meg ott egy sál, ha fiú vagy akkor meg nem hiszem h nagyon zavarna

2010. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én régen voltam rákkattanva...:) Alapból szereti ha a nyakánál szórakozom...:) A kellemetlen foltot már kevésbé, De...Ha érzi, hogy szívni akarom, próbál ellene tenni-->verekedés,birkózás-->szex...:)
2010. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
vagy mondjauk ha kiszívod pasid nyakát akkor azzal te "megjelölöd" h ő a tied, a csajok akik nyomulni szeretnének rá, tudják h foglalt(:
2010. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!