Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelott 15évesen volt egy kapcsolatom.Nagyon szerettuk egymást mégis véget ért a nagy távolság miatt.pontosabban én vetettem ennek a kapcsolatnak véget,mert tudtam,hogy ugy is véget ér,mivel a lány elég sokszor kozolte velem,lesznek más férfiak is az életemben,de majd egyszer bebizonyitom hogy te vagy számomra az igazi!Csak én nem vagyok az a hulye aki a sor végén fog várakozni míg végul is rám kerul a sor.most 18 vagyok és még mindig ugy érzem szeretem ot,nekem is van csajom neki is pasija.toroltem ot fb-n mivel nem birtam nézni mennyire szenved attol hogy kozottunk minden véget ért,de lehet az egész csak részérol szinjáték,csak mások elott mutatja mekkorát csalodott bennem.pedig én is ugyan ugy szenvedtem nehezen viseltem a szakitást.még most is fáj.letiltom ot akkor csinal hamis fb-ket és megprobal beférkozni a barátaim kozé.mindent tud rolam amit az uzenofalamra irok és a sajátján rola csámcsog.lopja a saját idézeteimet,(az egyik ismerosomtol megtudtam)álitolag gyulol a torténtek miatt.akkor miert érdeklem még mindig?miért koveti az uzenofalam?lehetséges még o sem zárta le teljesen a kapcsolatunkat?szokjátok ti is kovetni az exetek uzenofalát ha már nem érdekel titeket a másik?
2014. dec. 21. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kapcsolta ki a követést. Ez még nem jelenti azt, hogy állandóan a falad bújja. Felejtsd el, lesz még sokkal jobb, érettebb kapcsolatod, ha készen leszel rá. Merthogy a mostani nyilván nem az, ha még az exről fantáziálsz.
2014. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
jelentsd fel zaklatásért!
2014. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zoleee61 válasza:
ÉN szerintem azt mondom/tanácsolom hogy kezdjetek el újra beszélni de csak annyit hogy kérdezz meg tőle hogy miért csinálja ezt aztán beszéljétek meg és próbáljátok elengedni a másikat és elfelejteni amennyire csak lehet. :)
2014. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-nek uzenem...letiltottam igy nem tud kovetni.mégis tud mindent.saját idézeteket használok,már csak ráismerek amit én irok :D
2014. dec. 21. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást és dacból, hiúságból, sértettségből elmentek egymás mellett.Persze hogy fáj neki, hogy nem kellett neked. És nőből van, nem fogja bevallani.
2014. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem exem, csak ex-barátom (nő). Két-három havonta ránézek, hogy mi van vele. Roppant félénk amúgy, és nem akarom sem megrémisztni, sem "kergetni". Nem is szabad, meg hát nem is érdemes...


De azért... ahhoz képest, hogy kizártad, te is elég sokat tudsz róla, nem? :)

2014. dec. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!