Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj velem hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem hogy nem kellek a fiúknak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, inkább átlagos. Adok a külsőmre, ápolt vagyok, nem vagyok még kövér sem. Nyilván ha már voltak kapcsolataim bejöhettem külsőre nekik. Viszont csendesebb vagyok, de ez nem azt jelenti hogy egyáltalán nem beszélek. De még sem tudok megtartani egy pasit sem. Voltak kapcsolataim, de még is elhagytak 1-2 hónap után. Még szexuális kapcsolatom sem volt egyikükkel sem. Pedig én megértő voltam velük szemben szerintem. Szerintem nekem már soha nem lesz senkim és vénkisasszony maradok. L/22
2014. dec. 21. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki.

Megindokoltál miért hagytak ott ?

2014. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha egy kicsivel tobbet irnal magadrol, illetve hogy miert lett vege azoknak a kapcsolatoknak az sokat tudna segiteni.
2014. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És megkérdezhetem, hogy merre laksz? Csak mert felénk nem sok ilyen lány van. (sajnos)
2014. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 RRR ***** válasza:

ezt ebből nem lehet megmondani

de

akár peched is lehetett

ne keseredj neki

2014. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Ne így fogd fel. Lehet, hogy csak rossz pasikkal ismerkedtél meg. Miért lett 1-2 hónap után vége? Nem voltak túl nyomulósak? Nem lehet, hogy csak a szex miatt akartak veled lenni?

Ha csendes vagy, az nem gond, nekem sokkal jobban bejönnek a csendesebb lányok, mint azok, akik egész nap a középpontban akarnak lenni.

2014. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Meg kéne, hogy ismerjelek, akkor meg tudnám mondani.
2014. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#3


Felesleges megkerdezni, mert ugyis a vilag masik vegen, ha meg nem, akkor elobb-utobb orulnel neki ha a vilag masik vegen lakna :D


Ez ilyen gyk "murphy" torveny.

2014. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mutass képet!

Az elég furcsa, hogy 1-2 hónap után elhagynak úgy, hogy még szex sincs, nem lehet, hogy pont azért hagynak el?

A csendesség lehet probléma olyan szinten, hogy beszélgetésnél csak bólogatsz, helyeselsz, hümmögsz, de önálló gondolataid nincsenek.

Talán az is lehet, hogy a kapcsolataidban semmit sem próbáltál/akartál csinálni csak "némán" elvoltál mint a befőtt mondván, "ok, most kapcsolatban vagyok".


Akkor nyilván elhagynak, ha úgy érzik csak az idejüket vesztegetik.

2014. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs meg benned az az energikus pimaszság, ami sok fiatal lányban megvan. :D Ne legyél mindig egyhangú, dobd be és fel magad a pörgés érdekében! :)
2014. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet, 22F..egyébként nekem még barátnőm se volt, pedig én se vagyok csúnya, szóval.. :D
2014. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!