Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy fiuval akinek bmw-je van. Az iskolamban csufolnak emiatt... azt hiszik hogy csak az auto miatt jarok a fiuval... a baratom tudja, hogy ez nem igy van... es azt is tudja hogy csufolnak emiatt... mivel szeret es rezben sajnal is azt mondta hogy kicsereli az autot.. de en ezt nm szeretnem mivel szerintem azzal nm fog javulni a hezet.. mit tegyek hogyan tudnam bebizonyitani a tobbieknek, hogy tenyleg szeretem a fiut es nm csak az anyagiak miatt jarok vele! (Helyesirasomert elnezest de szlovakiabol irok... csak annyit tudok magyarul amennyit szuleimtol tanultam) =)
2014. dec. 22. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Csúfolnak, hány éves vagy, 14? Tedd azt, hogy figyelmen kívül hagyod a véleményüket.
2014. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az Istennek kell bizonygatni? Ha tényleg szereted, akkor a sráccal foglalkozz, ne a többiekkel.
2014. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne bizonygass senkinek sem , kit érdekel hogy ki mit mond? Csak féltékenyek , ne foglalkozz velük.
2014. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Baszasd meg magad és zsirozd be a pinád szex előtt :)
2015. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!