Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kínos, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos, ha valaki spermadonor?

Figyelt kérdés
Ha ez kiderülne, akkor valaki véget vetne a kapcsolatnak?

2014. dec. 23. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is az vagyok, Bécsben 100€ fizettek érte. Még a hülyének is megéri!
2014. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lennék az. Egyszerű, jó pénzt kapsz érte és van egy halom biológiai utódod a világban amit amúgy nem tennék meg (akar a franc gyereket nevelni)
2014. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mégse szimpatikus ez, ha elmondod a párodnak, nem?
2014. dec. 23. 00:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki, mint nő.

Nem tudom, hogy véget vetnék-e a kapcsolatnak, ahhoz erről beszélgetni is kellene.

2014. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ám ezt elmondani, sosem derül ki (most honnan derülne ki, de tényleg?)
2014. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

elég gáz az ilyen.

Melyik nőnek tetszhet ez.

2014. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Azt jelenti, hogy kiemelkedő biológiai adottságaid vannak. Minden nő álma.

2014. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok

Persze, igazad van 7-es, viszont a tudat, hogy a páromnak van/lesz/lehet gyereke valahol máshol, aki nem "tőlem" van, akit nem is fog ismerni soha, olyan emberrel lenni és olyan embernek szülni, aki szigorúan idézőjelben "csak úgy" spermadonor volt, fizettek is érte, elgondolkodtató...

És azért írtam, hogy elbeszélgetés is kellene hozzá, mert azt hiszem a legtöbb ilyen férfi túl nagy jelentőséget nem ad ennek az egésznek, nem foglalkoznak vele és nem kíváncsiak rá. Egy jó pont azért van az, hogy lehet, hogy segített olyan családon/anyukán, ahol másképp nem lehetne gyermek. Csak egy nőt ez olyan nagyon nem vigasztalja...

2014. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egyáltalán, és biztos, hogy emiatt nem szakítanék vele :)
2014. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!