Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok az neketek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok az neketek mennyire fontos hogy a pasitok izmos legyen? Es ha megmondana a fiutok hogy azert nem lehet izmos mert nem jarhat konditerembe szivproblema miatt dobnatok? (tudom hulye kerdes de legyszi valaszoljatok)

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem fontos. Én amúgy is a macisabb férfiakat szeretem.
2014. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En magas es sovany vagyok :(
2014. dec. 23. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha megmondod, hogy még beteg is vagy, akkor teljesen kampó...
2014. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az miota szamit betegsegnek hogy ha nem szabad megeroltesse az ember magat mert rosszul lesz ? Nemtudom de az en velemenyem szerint ez nem betegseg kerdese hanem gentol fugg !!!
2014. dec. 23. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem(pasi vagyok) a tinik közt olyan 20ig bezárólag rengeteg csaj van aki a gyíkembereket szereti.

Aztán hogy a felnőtt nők közt... azért itt már megoszlik, de van aki a magamfajta macisat, van aki a kifejezetten kövéret, van aki a sportosat, van aki a kigyúrtat és van aki az átlagosat szereti. A gyíkok ott már nem divatosak, de mindenki más igen.

Szerintem egy felnőtt férfinak szív ide vagy oda, kell valamennyi fizikai álló képesség.Egy nőnek kell a biztonságérzet, hogy FÉRFI mellett van, nem gyerek mellett.

2014. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az nem betegség, hogy a szíved olyannyira szarul működik, hogy nem élhetsz miatta teljes értékű életet (mert ez bizony így van), akkor micsoda?
2014. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy fajta betegseg na ! De nem tartozik a kezelheto betegsegek csoportjaba ! Azert mondtam hogy inkabb gentol fugg mert ez nem olyan hogy beveszed a napi gyogyszered es 1 honap utan helyrejossz !
2014. dec. 23. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:
egészséges izomzat önsúlyos edzéssel is elérhető, riúk ebből a szempontból amúgy is előnyben vannak
2014. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El ne mond,hogy szíveddel gond van,mert a nőknek az erős egészséges ALFA kell,és a körülmények őket nem érdekli csak amit látnak,ha sovány vagy akkor fogadd el,hogy nagyon kevés a választási lehetőséged,az,hogy gond miatt nem tudsz edzeni lesz_rják,izmos vagy vagy nem.

Nekem is gond van a szívemmel de lejárok edzeni,mert hatalmas előny sőt ez már 80%-ban elviszi a lányt.

2015. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

eleg sok beteg ember edz komolyabb szinten is. ezt te kell erezd hogy mi az amit birsz es mi az ami mar sok.

az orvost is meg lehet erteni, ha azt mondja csinald nyugodtan es bajod lesz akkor o lesz felelos.

de ez nem jelenti azt hogyha lenyomsz par szeriat es erzed minden rendben, akkor te csinalhatnad masnap is.

2015. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!