Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felköszöntsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felköszöntsem karácsonyra vagy hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel közös döntéssel szakítottunk, mind a ketten szeretjük egymást, lehet hogy egyszer még folytatni foglyuk de most abba kellett hagyni mert így nem működött a dolog. igazából azért kérdezem mert szakítás után pár hétre megkerestem hogy hogy van meg ilyenek,,és nem válaszolt. utána még kétszer kerestem és arra sem válaszolt, az utolsó sms-ben pedig megírtam hogy többé nem keresem ígérem... tehát ezek után felköszöntenétek az ex barátnőtöket??
2014. dec. 24. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd sztem
2014. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ha ennyiszer kerested és ő meg nem reagált, akkor valószínűleg ő már túl van rajtad, az is lehet, hogy van valakije. Ráadásul még meg is ígérted neki, hogy nem keresed többet.

Lépj tovább te is.

Persze, ha valóban csak a gesztus miatt akarsz neki kellemes ünnepeket kívánni, az más, de többet semmiképpen ne magyarázz bele. Ebből már nem lesz kapcsolat.

2014. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nehezen szakítok
2014. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!