Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi lehet a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
1 hete járunk. Õ 16, én hamarosan 16. Eleinte nagyon boldogok voltunk de mostanában ha talizunk korábban hazamegy mint szokott, Facebookon eddig mindig írt, de már nem is szokott magától írni, és ha írom neki hogy szeretlek sose írja hogy én is, csak küld egy szívecskét. De élõben szokta mondani hogy én is. Csókot azt alig akar engedni csak amikor elbúcsúzunk, meg néha tali közben is. Beszéltem egyik barátnõjével akivel barátok vagyunk, és õ azt mondta hogy szeret engem, csak néha zavarja hogy folyton rajta lógok. Pl tegnap voltunk fürdõben, jött egyik haverom, meg a barátõm barátnõi, és akkor is velem nem mindig velem foglalkozott, volt olyan hogy elment a barátnõivel másik medencébe, én meg ottmaradtam a többiekkel. És tegnap a fürdõben mondta az a barátnõje akivel barátok vagyunk hogy csak az a baja hogy állandóan rajta lógok, és megfojtom a szeretetemmel. Szerintetek még szetethet engem? :(

2014. dec. 24. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
persze,csak meg 16 eves ,nem kell egybol ranyomulni
2014. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már egy hete jártok?
2014. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huha egy het utan csak ugy tombolhat a szerelem...
2014. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ti nem nagyon vagytok tisztaba a szeretet fogalmaval
2014. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha csak 1 hete ismerem??? Mi van akkor ha csak 16 éves??? Én meg csak 15 szóval ne nagyon szóljatok be emiatt. A kérdésemre válaszoljatok nem erre voltam kíváncsi
2014. dec. 24. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent, egy hét még semmi, legyetek báthány évesek. Ismerkedjetek még egymással, beszélgessetek, beszéld meg vele bátmi gondod van.
2014. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem letűnőben vannak az érzelmek, akármik voltak is. Mondjuk, szerelmes sosem volt beléd, de valami olyasmi volt kialakulóban. Ne nagyon bánkódj ezen, majd jön más.
2014. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előfordul, hogy ilyen hosszú idő után már halványodnak az érzelmek.

amúgy meg adj neki több szabad teret és ne mindig te keresd

2014. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!