Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leányzók ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók ti szeretitek ha a pasitok bújós?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a nagyközönség előtt bújik, hanem csak ha kettesben vagytok :D

Lehet túlzásba vinni? (itt annyit szögezzünk le, hogy hancúr táján természetesen semmiképp nem bújik hanem férfiasan végzi a dolgát :D )


2014. dec. 25. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha bújik, mindig, attól ha bújik aközben is lehet férfias...
2014. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem , ha egy fiú bújós, az olyan aranyos :D
2014. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felőlem bármikor bújhat :)
2014. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet velem van a baj de a bújást(nem összetévesztendő az ölelgetéssel) és a férfiasságot valahogy nem tudom összeegyeztetni :D

Ha tudnám, ez nem lenne kérdés számomra :D

2014. dec. 25. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiasság szerintem nem otthon jelenik meg. Mondom ezt pasiként.


Barátnővel én is máshogy viselkedem bújom átkarolom érzelmeskedek vele meg ilyenek. Ha ez neki nem tetszene nem is maradnék mellette.


Milyen kérdés ez?


Elvégre ha szereted a párod átöleled, átkarolod, odabujsz hozzá vagy mi?! Hobbikapcsolat?! Mások elött mutogatod otthon meg ellököd vagy közömbösként kezeled? Esetleg csak szex miatt?!

2014. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeretem, mert én abszolút nem vagyok az. Nyilvánosan ő se szokott.
2014. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Imádom :3 Olyan aranyos :D persze mellette "hancúr táján" legyen kemény :DD szóval ne mindig legyen bújós, de én nagyon igényelem a szeretetet és a romantikázást és az összebújást. :)

20L

2014. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5 jó válasz és egy pasi. A dolgok állása jó :D Köszönöm a válaszolóknak :)

5-ös. Nekem is vannak elképzeléseim, hogy mi hol jelenik meg egy kapcsolatban, de mint tudjuk mindenki más és másként is láthatják a dolgokat és egy kapcsolat kettőn áll. Azért kérdeztem meg, hogy legalább egy felületes képet kapjak arról, hogy ki hogy látja.

Ha pedig a "milyen kérdések"-nél tartunk. Ha hobbi kapcsolat lenne, borzasztó mód hidegenhagyna a véleménye(ezért nem volt és nem is lesz hobbikapcsolat), szexkapcsolatnál megint csak(ott nem erről szól a buli), és nyilván azért kérdezgetek olyat, hogy a lányoknak van-e baja azzal, hogy otthon bújok, mert otthon ellököm a szerencsés kiválasztottat.. :D

Ne bomolj már :D

2014. dec. 26. 01:00
 9/9 anonim ***** válasza:
LEGESLEGJOBB.
2014. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!