Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, ha kiszeretett belőlem a barátom?

Figyelt kérdés

7hónapig voltunk együtt, és kb. 2 hónapja kiszeretett belőlem. A kapcsolatunk nem jutott el olyan szintre, hogy megismerjük egymás szüleit, stb., nem szerette volna.

17éves vagyok


2014. dec. 28. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít :)
2014. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem jutott el olyan szintre, hogy megismerjük egymás szüleit, stb., nem szerette volna"


Ez már intő jel. Ha nem kíváncsi a rokonaidra - mindegy mi az indok - nyílván nem a jópofizós háháháhá kapcsolatot kell tartania velük hanem max pár szót meg 1-1 karácsonyi vacsorát évi 1szer - de ha ezt sem akarja az intő jel hogy csak szórakoztatja magát veled.


Szomorú a történet, főleg hogy én is átéltem csak a másik oldalon. (és jóval öregebben).


Azt nem értem csak mit akarnak ezek tőlünk? (bár eltérő neműekről beszélünk de vehetjük őket egy kalap alá)

2014. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokak életében van legalább 1 ilyen szerelem.Egy darabig tuti fájni fog.De tereld el a figyelmedet róla.Tudom nem könnyű.Hidd el megfogsz tetszeni valakinek aki majd neked is tetszeni fog.És újra szerelmes leszel.Tudom hogy így lesz nyugi! :)

Hidd el az ilyen fiú nem érdemli meg hogy egy kicsit is szomorkodj miatta!

Gondolj úgy rá mint egy fiúra aki által szereztél egy kis tapasztalatot.És majd ha jön az igazi szerelem,akkor kamatoztasd azt! Sok sikert! :)

2014. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ő az igazi szerelem :(
2014. dec. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!