Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok? Eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok? Eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés

17 éves lányként( úgy ,hogy még nem volt senkitek), bulizni nem jártok Ti kit választanátok?



1.


-Vele megtanulnák bulizni, szórakozni, inni

-Több barátnője is volt már, többek szerint jól csókol, jól tud dugni. Vele meg tudnám tanulni.

-nagy party arc, jól focizik

-Szoktam vele beszélni , úgy érzem szeretem

A szívem hozzá húz, vicces ,aranyos fiú.



2.

-Ő olyan ,mint én tanulásban egyik iskolaelső, az iskolájában nagy neve van lexikális tudása miatt is, nagyon okos

-nem jár bulizni, inni gyógyszert az arcára

-Vele komoly dolgokról szoktunk beszélni(komoly dolgokat értem pl.: továbbtanulás ,munka stb

-Sokat dolgozik a családi állattartó gazdaságban

Ma is kint volt fát vágni az anyja egyik földjén kint a határban olyan -5 fokban fújó szélben.

-vele rossz dolog ,hogy még nem volt senkije, ezért tapasztalatlan.

-A bulizást a házibulikra ivásokra seb értettem, Koncertekre viszont elmegy.

Ő hozzá meg az eszem húz, hogy tuti jól járnák vele, nagyon jól meglennénk.


2014. dec. 28. 18:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Öszinten szolva, ebben a korban szerintem mindegy. Nagyon valoszinütlennek tartom, hogy most talalod meg eleted szerelmet. (Habar a közeli barati körben is van, akik akkor jöttek össze es boldogan hazasok, de az a kivetel, ami erösiti...)


Akivel jobban erzed magad. Bulizni, szorakozni es inni nem kell megtanulni. Az altalaban megy magatol is, csak meg kell probalni. Egyebkent inkabb barati körben szorakoztato, mint egy parkapcsolat celjakent. Szerintem, attol, hogy az egyik okosabb, mint a masik, mig a masik csabitobb, mint az elsö, meg nem allunk it a sziv es az agy harci szinteren.

Mindkettö felkeltette az erdeklödesedet. Valaszd azt, aki mellett jobban erzed magad.

2018. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!