Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vág oda egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vág oda egy kapcsolatot ha kiderül hogy a férfi még a jelenlegi párja elött megfordult örömlányoknál, vagy ezt jobb titokban tartani?

Figyelt kérdés
Amúgy rólam van szó 22 éves fiú vagyok. Jelenleg nincs senkim de ha lesz akkor ezt tartsam meg magamnak vagy mondjam el hogy tudja? Józanul nem prostiztam volna de már megtörtént 3 szor sajnos.
2014. dec. 28. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hihii.

Nem tudom, én sosem mondtam el. Szerintem ez sokmindenkivel előfordul és titkolja, mert szégyelli.

2014. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom járt kupiba anno, kint külföldön dolgozott, nem kocsmába ültek be sörözni...ott valahogy ez elfogadottabb... engem egyáltalán nem zavar, vagy zavart amikor felmerült témának, sőtt remekül kibeszéltük, mert én nőként nem igen fordulok meg ilyen helyen és érdekelt hogy milyen, és mennyire jók azok az ágyban akiknek ez a foglalkozásuk. Bár én nem igen szoktam itélkezni, sztem az átlag nő kiakad
2014. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna az ilyesmi, felőlem nyugodtan elmondhatnád, nincs ebben semmi rossz, remélhetőleg igényes prostiknál jártál. A titkolózás mindig rosszabb.
2014. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek van múltja. Ha a diszkóban lefekszel 3 lánnyal, azt elmondanád... nem hiszem, h eszedbe jutna...


attól függ, h mennyire nyitott a lány...


én nem teregettem a múltamat, egyszerűen vannak dolgok amik megtörténtek... ettől lettem aki vagyok... tanultam belőle.... Persze nem tagadom le, de ha közvetlenül nem érinti az új kapcsolatot, nem hiszem, h az új társam nyakába kellene önteni... (Na persze, ha k*váztál, é beteg lettél... szólj neki... ez így korrekt.)

2014. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Ilyensmit SOHA ne mondj el. Lehet, hogy kifogsz egy laza csajt, akivel jót röhögnétek ezen, viszont nálunkfele a nők többsége mélyen elítéli az ilyensmit! És ne hagyd magad megvezetni, ha a csaj puhatolózódik a téma körül, és látszólag nem ítéli el, akkor se köpd ki!
2014. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat, igényes kvák voltak, és nem kaptam el semmit szerencsére, és igaz hogy szégyellem kicsit , de előfordulnak az ilyenek :)
2014. dec. 28. 23:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges elmondanod. Az a múlt volt. Nagyon sok fiúnak vannak futó kapcsolatai.

Ettől függetlenül én biztos, hogy gyengeségnek tartanám. Persze, feláll, és férfinak akarod érezni magad, de ez már a legalja. Viszont ha szeretném az illetőt, elnézném neki, csak mellettem ne csinálja prostival, meg senki mással se.


19/L

2014. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Ne tagadd le, de ne is dicsekedj vele. Ha rákérdez valld be.
2014. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Amelyik (NEM SZÜZ!!!!) csaj ezen kiakadna azt hagyd ott!
2014. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gyengeség igaz de egyszerű és fix, de józanul ugyan nem tenném.
2014. dec. 28. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!