Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek nektek a hosszú hajú férfiak?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok.

Nincs nagy sikerem nálatok, pedig férfiasan öltözködöm, nem hordok rocker cuccokat, tűrhetően is nézek ki, egyetlen dolog talán...hogy hosszú a hajam.

Lehet hogy a hosszú haj miatt van ez, vagy mert nem követem ezt a homokos színes divatot?

Lányok, bejön nektek a hosszú haj, vagy csak a rock zenét kedvelő hölgyek körében?

Köszi szépen.

22f



2014. dec. 30. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.
2014. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire hosszú? :)
2014. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen..Az h hosszú az egy dolog.. :)

Ismerek olyat,akinek pl bejön..Nem mondom,hogy nem jön be,mert van akinek jó áll.. :)

2014. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem jonnek be a hosszu haju fiuk....

Viszont ismerek olyat akinek igen, szal valtozo...

2014. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejon :)
2014. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem emberfüggő. Van akin nem tetszett, de van akin imádtam. Viszont levágta :( Sőt egy sereg fiú ismerősöm volt, rockerek, akik egyszerre döntöttek úgy, hogy levágják. Kiderült, hogy többségüknek a rövid jobban áll.
2014. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejön (nem vagyok rocker). Mondjuk a hosszú hajú fiúknak ritkán tetszik az én 3-4 centis sündisznóm, de semmi nem lehetetlen. :)


Viszont ha egy pasi elkezd kopaszodni, akkor a hosszú haj bűn.

2014. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 VaLaKiki9999 ***** válasza:
nekem nagyon bejönnek a hosszú hajú fiúk :D L
2014. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Legalábbis én még egy olyan hosszú/félhosszú hajú pasit sem láttam, aki tetszett volna. Hiába öltözött jól az illető, meg nézett ki alapvetően jól, vagy helyes volt az arca, az összképet nekem elrontja sajnos.
2014. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Imádom a hosszú hajat.
2014. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!