Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex a misszió alatt, hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a misszió alatt, hogyan?

Figyelt kérdés
Akinek misszióban szolgáló katona a párja, vagy ő a katona, és misszióban van; leírná nekem hogy a szexuális részét hogyan oldják meg? Lehet hűségesnek maradni 6 hónapon keresztül?
2015. jan. 1. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hazaküldöm a fa**omat borítékban. Ha meg már most felmerül, hogy lehet-e egyáltalán fél évig hűségesnek lenni, akkor az egészet megette a fene.
2015. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom, beletiportam a lelkedbe,amit nem akartam...igazából az érdekelne, hogy én kibírom, mint itthon maradó, de vajon, aki kimegy, hogyan éli ezt meg..az a baj, hogy nagyon sok rossz sztorit hallottam erről, és el vagyok keseredve kicsit. Jól esne legalább egy olyan vélemény, ami abban erősítene, hogy vannak még becsületes emberek, akik igenis állják a sarat itthon, vagy kint.
2015. jan. 1. 14:29
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Viszolyogva mutas az ajtóra ha hazajön és küld el orvoshoz azal az jogos okal hogy nem akarsz valami egzotikus nemibetegséget...
2015. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Ismerek ilyet. Egeszen közelről. ;) Ne aggodj holgyemeny, ha szeret, kitart.
2015. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, máris könnyebb:)
2015. jan. 1. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Vannak prostik a katonaságnál is, az állam fizeti őket is. Csak hogy tudjátok. .... Ugyanúgy kimennek külföldre is stb. Egy férfinek vannak szükségletei. Tapasztalat.
2015. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első! :DDDD

Egyébként egyetértek.

Ha nem tudsz hozzá hűséges maradni, akkor szakíts vele, még mielőtt kimegy.

2015. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem arról van szó, hogy attól fél, hogy a párja nem lesz hűséges. de ez meg a pártól függ, szóval mi nem tudjuk megmondani...
2015. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!