Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megijedtek vagy zavarba jöttök, ha egy lány mélyen és sokáig néz a szemedbe?

Figyelt kérdés
És mikor tartjátok a szemkontaktust? Ha tetszik, vagy ha nem éreztek iránta különösebben semmit?

2015. jan. 1. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közben szerintem evidens, hogy a szemébe nézek a másiknak.
2015. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Te még fiatal vagy igaz?
2015. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem ijedek meg és nem jövök zavarba. Nyilván ha tetszik akkor tartom a szemkontaktust (bár itt Pesten nem szokás a szemezés, vagy csak mindenki foglalt?), más esetben inkább elnézek máshova, mert nem akarom bátorítani.

36f

2015. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Zavarbaejtő ráadásul 100% hogy nem AZÉRT néz rám hanem mert "jó ég ez az ember de ronda" vagy "meg kellene erősíteni az őrséget a mutánsok rezervátumában"
2015. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én elkezdenék röhögni :) Mindig röhögök ha valaki néz...
2015. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
# 15: Akkor sokat röhöghetsz, ha a pároddal vagy :D
2015. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 MaRT válasza:
Elkezdek jobbra-balra hajolgatni, hogy biztosan engem néz-e. Ha még ezek után is néz, akkor meggyőződöm arról, hogy ha eddig nem is, mostmár tuti csak azért néz mert rég látott ekkora idiótát :D
2015. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mérhetetlenül utálok szemezni...
2015. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!