Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a páromat a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat a legjobb haverjával. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A szilvesztert tegnap a párom legjobb barátjánál ünnepeltük. Kicsit sokat ittunk a kelleténél ,persze nem az alkoholra fogom azt,amit tettem. Tehát hajnalban mikor már kezdett ellaposodni a buli, úgy döntöttünk,hogy alszunk. hárman aludtunk egy ágyban. Én aludtam középen és egyik oldalamon a párom,másik oldalamon a haverja. Mikor a párom elaludt a haverja elkezdte fogni a kezem és tulajdonképpen egy órán keresztül fogtuk,simogattuk egymás kezét. Majd egy idő után elkezdtük egymást tapizni.Benyultunk egymás nadrágjába.. Nem történt ettől több. Csak tapi volt és kézfogás. még egy csók sem volt..Viszont tudom,hogy ez is megcsalás. Nagyon bánt ez az egész mert soha életemben még nem csaltam meg senkit. Páromat is nagyon szeretem és jól megvagyunk. Nem tudom mi volt velem tegnap éjjel... Elmondjam neki? Hogyan? (a haverjával később beszéltem telefonon és ő azt javasolta,hogy tartsuk titokban. Szerintem ez nem megoldás...) L/19
2015. jan. 2. 01:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hát el kellene mondanod, de tuti balhé lenne belőle..
2015. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

1: te egy szemét mocskos kis whore vagy... de legalább van benned annyi gerinc, hogy elé akarsz állni.


2: az a fszkalap, nem a legjobb haverja.


Szerintem mond el, és viseld a következményeit.. a "legjobb haver" meg remélem megtanulja, milyen szar törött orral levegőt venni.

2015. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Szegény barátod,jó emberekkel van körülvéve. Azért az is fura,hogy Te képes voltál két srác közé befeküdni,ha annyira benned volt a vágy,akkor miért nem fordultál a barátod felé? Bánt?Miért bánt? Akartad,nem? Még rokoni kapcsolatot is csinálhattál volna a két srác között,mint lyuksógorok...

Mondd el neki,megbocsájtani úgyse fog,előbb utóbb úgyis kiderül aztán hagy keressen magának normális embereket ...

2015. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Amúgy meg...3-man egy ágyban??

Mennyire kell atomrészegnek lenni ehz?

2015. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%
ne
2015. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

Ezek nagyon tudnak fájni. :(

Ne bántsd a srácot! Szeresd és ne tegyél többet ilyet. Ennyi

Nem kell elmondani.

19/F

2015. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Bino ***** válasza:
100%

Mindenképpen mondd el.

Nyilván nem lesz boldog (ki lenne az?), de nem szabad ilyet eltitkolni. Mondd el neki, hogy sokat ittál, és nagyon megbántad. Lehet meg fogja érteni.

2015. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 To7ka ***** válasza:
70%

A kérdésedből látszik, hogy már el is döntötted.:) Persze utólag már kicsit késő korrektnek és lelkiismeretesnek lenni, a barátoddal így is úgyis kicsesztél, neki már gyakorlatilag teljesen mindegy. De inkább Tőled tudja meg, és egyszerre veszíti el a barátnőjét és a legjobb barátját (ugyanakkor kicsit hülye szegény, ilyen verzióban 98% hogy a legjobb barátom a földön aludna nem a barátnőmmel egy ágyban, 2% ha nagyon furára ittam magam, hogy én alszok közepén, és eltöröm a kezét ha nyúlkál..:D).

Ezt nem lehet jól elmondani. Egyszerűen találkozáskor utcán, nyilvános helyen (tudja a fene milyen reakciót vált ki belőle), elmondod egyenesen.

Inkább arra készülj fel, hogy mit fog erre reagálni. Pl legyen gyorstárcsázón a közös "barát" száma, ha nagyon meglesz verve, legalább tudjon róla, stb..

Szerintem innen marha nehéz rendbe rakni a kapcsolatot, így előre elnézést ha valaki ezen puffogni fog, de rögtön utána szakítsatok és kerüld el messziről. Ez a legkorrektebb amit tehetsz Vele, soha nem fogja megbocsájtani ha együtt maradtok, és Te vagy az utolsó személy, akinek a támogatására szüksége lesz.. És a közös "baráttól" is maradj távol. Gondold át, hogy Te ennél erkölcsösebb vagy, és legközelebb jobban becsüld meg a barátod aki ennyire bízik benned (vagy hülye).

2015. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
22%
Ha már megtetted, cipeld magaddal terhed. Ha elmondod, azért teszed, hogy könnyíts magadon, ami önző dolog.
2015. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne a kifogásokat mond...azt utáljuk.

Mond el hogy ez történt, sajnálod, megbántad.

2015. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!