Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van tippetek hogy ezt miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tippetek hogy ezt miert csinalhatta?

Figyelt kérdés
Az exem megkeresett en elakartam felejteni,konyorgott hogy tiltsam vissza facen,mert o szeret stb(friss szakitas) meg hogy,o latni akar menjek fel pestre reggel,most hivtam azt mondta hogy nem akar latni,csak azert mondta ezeket hogy tiltsam vissza es a baratom akar lenni,megbeszeltuk hogy,13:00kor akkor felmegyek de halottam a hangjan h valami nem oke,megeri szerintetek az 2000ft?:/

2015. jan. 2. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, azt sem tudja mit akar, feleslegesen fáradsz.
2015. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet nekem van 1:36 -mire elküldöm, lesz 37 is-, de nagyon nem értem amit írtál.
2015. jan. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az exe hisztis p**sa. 10 percért 2000ft megérne-e a csaj? Ezt kérdezi ..
2015. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Annyira szánalmas ez a megbántottál,letiltalak :D

Azt mondod,hogy azt mondja,hogy nem akar látni akkor miért utaznál fel?! Ne pocsékold az idődet,ha annyira akar mint,ahogy kikönyörögte a tiltás feloldását akkor legyen arra is ereje,hogy elmenjen hozzád .

2015. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na így már más. Köszi.


Kérdező, Te meg tégy belátásod szerint. Te tudod, hogy mit akarsz, mi nem dönthetünk helyetted.

2015. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szakitottam vele kb 3-4napja mert untam hogy folyton felrendel a semmiert Pestre,jatszott velem,es szepen letiltottam mindenhonnan,viber,face stb stb aztan irkalt spanoknak hogy irjak neki vissza,megtettem mondta hogy latni akar engem menjek fel hozza,konyorgott,mondtam magamban jo,megkene ugyis beszelni ezt az egeszet,es most hivtam facen mert nem reagalt,mondta hogy csak azert mondta ezelet hogy tiltsam vissza mert o a baratom akar lenni.Es mondta hogy akkor menjek fel 13:00re hozza de szkeptikus vagyok mert sajnos szeretem meg,de nem akarom feleslegesen felmenni,es csalodni ujra.Ennyi..
2015. jan. 2. 01:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Skizo.
2015. jan. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmiképp se menj fel, ha tényleg vissza akar szerezni akkor majd neki megéri a 2000ft...
2015. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!