Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy elrontom. Légyszíves segítsetek! Lány vagyok.

2015. jan. 2. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Becsukod a szemed, az ajkaid közé veszed a másik felső/alsó ajkát, finoman puszilgatod, aztán kinyitjátok a számokat picit, a nyelvetek találkozik félúton és köröztek a másik nyelve körül, miközben simogatod a másik hátát/mellkasát/fogod a derekát, közben fél kézzel megsimítod az arcát, finoman tartod a nyakánál.
2015. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Íme a tökéletes válasz!
2015. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rácuppansz a szájára, és elkezded előre dugdosni a nyelvedet mintha fagyit nyalnál, miközben lassan átfolyatod a nyáladat az ő szájába. 19F nem szűz
2015. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. hozzászóló vagyok: ha nem undorító nyálcsöpögést akarsz a te és az ő ruhájára, a "nyáladat átfolyatod" dolgot felejtsd el :) nyelvvel csak a másik nyelvéhez érj hozzá először (később, ha már nagyobb a tapasztalatod, csinálhatod máshogy), mert különben a nyál folyni fog mindenfelé. Tapasztalat.
2015. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle parázni sem eltervezni. Nem fogod elrontani :) Én is izgultam előtte de feleslegesen. Jön majd magától. És ha eljön.. nagyon jóó, csodálatos! főleg a legelső :)
2015. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!