Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit Csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb. 3 hónapja szakítottam, és még mostanáig sem tudtam belőle kiszeretni, nagyon szeretem még mindig. Sajnos ő már nem szeret, mert megérdeklődtem, ugye addig is beszéltünk meg minden..én persze megfogadtam, hogy vissza szerzem őt. De pár napja mikor beszéltünk, mondta, hogy szerelmes egy másik srácba, és pont abba akit én nem nagyon csípek. Csak most a srácban nem biztos a ex barátnőm, mert megtudott róla dolgokat, ami végett bizonygatja, hogy nem fog vele összejönni...de én tudom, hogy összefognak és lehet, hogy nem jól csinálom de mivel nem akarok a boldogsága útjában állni és mivel őt szereti, ezért mindig azt mondom neki, hogy jöjjön vele össze mert nekem az a fontos, hogy boldog legyen. Tudom, hogy hülye vagyok, hogy adom alá a lovat, de nagyon szeretem és tényleg azt akarom, hogy boldog legyen...csak hogy mostanában szoktunk beszélgetni és nagyon jól elszoktunk lenni. Most megpróbáljam vissza szerezni és elérni hogy, újra belém szeressen(tudom hogy, időbe telne de...)vagy hagyjam, hogy legyenek boldogok azzal a másik sráccal? Értelmes válaszokat kérek, legyetek szívesen...
2015. jan. 2. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg visszaszerezni, ha nem akar veled lenni, úgyse fog újra összejönni veled, de annak semmi értelme, hogy mártírkodsz éveken át és sóvárogsz utána. próbáld meg még most visszaszerezni, mert bánni fogod szerintem később, hogy nem tettél meg mindent érte
2015. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak ez az egy bökkenő, hogy szerelmes abba a másikba és én olyanról még nem hallottam, hogy kiszeressen valakiből mert belém szeretne...hiába is csinálok meg akármit ezért...nem tudom de nagyon szeretném őt, csak hát szerelmes és ezzel nem tudok mit kezdeni
2015. jan. 2. 19:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!