Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-Lányok akiknek párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok akiknek párkapcsolatuk van! Ki fizet nálatok ha csináltok közös programot, beültök valahová?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ki fizet amikor beültök valahová enni,kávézni,elmentek moziba..? Mindenki a saját részét vagy a fiú az egészet? Mindig igy van nálatok vagy egyszer az egyik fél fizet a következő alkalommala másik?
2015. jan. 3. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolati bizalomtól is függ, de amúgy változó. Mondjuk ott nem ezen van a hangsúly. Attól is függ, hogy ki hiv meg kit.
2015. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs párkapcsolatom, de amikor volt, igyekeztem mindent én állni. Természetesen anyagilag azért nem vagyok elengedve, de vagyok olyan hü..ye, hogy ne hagyjam, hogy a barátnőm fizessen. 27F
2015. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha mentek valahová a pasi autójával a benzinpénzt meg kellene felezni? Vagy az már nagyon gáz ha elkéri a lánytól a benzinpénz felét?

Nálunk mindig a srác fizet,soha nem hagy fizetni.

Naponta/2. naponta találkozunk ekkor beülünk valahová a városba vagy rendelünk enni otthon. Ez sok vagy normális?

2015. jan. 3. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátom semmit nem enged fizetni, úgyhogy már nem is próbálok pénzt rátukmálni. Azt mondja, majd ha elfogy neki, akkor én fizetek :)
2015. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Általában a fiú szokott mert az úgy udvarias meg általában a fiú szokott elhívni
2015. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megy a zöld mindenkinek. Szóval az hogy a fiú fizet nem olyan "furcsa". :D
2015. jan. 3. 10:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában a fiú fizet, friss kapcsolatban én is fizetek mindent, és nem hagyom, hogy beszálljon felesben a lány. De azért a lánynak is úgymond illik felajánlania, hogy belead, nem pedig csak elvárni azt, hogy minden ingyen legyen.
2015. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk legtöbbször ő, néha én, vagy felesbe (pl ha több italt fogyasztunk, felváltva meghivogatjuk egymást). Mindketten tanulunk, nincs saját keresetünk. Ha épp elfogy a pénze, simán megkér, hogy adjak valamennyit, vagy most én hívjam meg erre-arra. Tehát nálunk nem mindent a fiú.
2015. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elején mindig mindent Ő (a barátom fizetett). Aztán idővel néha hagyott engem is, ez akkor volt, amikor még mindketten tanultunk és változó volt, hogy kinek volt több pénze, de mondjuk azért ilyenkor is Ő fizetett többször. Mióta dolgozik (én még tanulok)azóta megint szinte kizárólag Ő fizet,mondván, hogy Ő a kereső. Ebből amúgy sosem volt feszko. Igyekszem meglepni aprosagokkal, úgy érzem hogy túl sokat költ. Ezek nem konkrét tárgyi dolgok egy szexi fehérnemű, egy süti, egy kedvdnc vacsija ilyesmi :), egy csoki ha hoszú napja volt.
2015. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!