Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye kevés az esélye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye kevés az esélye, hogy még egy ilyen idiótába botoljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm írt egy sms-t, hogy óvodás vagyok, mert nem tudom elviselni, hogy olyan férfi társaságában tölti az estéit, aki szerelmes és kívánja a bnőmet... Szerintem meg alapjáraton ne aludjon más férfinél... De, hogy számára csak legjobb barát, semmi nem volt köztük, de nincs szüksége ilyen óvodásra mint én, aki féltékenykedik és megpróbálja vele.

Írtam neki, te utolsó menj csak...

Én már tegnap is voltam, de most ma reggel lett végleg vége egy sms-ben szakítva... :D


2015. jan. 3. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért előfordulnak ilyen csajok.
2015. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hülye ez a lány...az ok hogy van férfi "haverja" de mi az hogy ott alszik????

Fordított helyzethez mit szólt volna???

Kicsit el van tévedve a lány!!!

2015. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elég szemét dolog így húzni azok agyát, akik szerelmesek belé
2015. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadultál tőle, de sajnos elég sok futóbolond és gerinctelen van a nőszemélyek között is.
2015. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen nők vannak?!
2015. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!