Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

16 hónapja vagyok együtt barátommal, mielőtt össze jött velem volt egy 5hónapos kapcsolata majd fél évvel később velem jött össze legjobb barátokból alakult át!

a csaj meg csalta és folyton alázat majd benyögte, hogy másba szerelmes.

mikor összejött velem rá 2hónapjára el kezdett neki irogatni a volt barátnője, láttam a beszélgetéseket szakítani akartam vele már akkor, de ő azt mondta hogy fontos vagyok neki meg ilyenek. Együtt maradtunk.

apropó: az üzenetekbe olyanok voltak, hogy 'ha így folytatjuk akkor nem leszek sokáig kapcsolatban' ezt írta neki a barátom.. Volt egy hazugság is barátom melett aludtam mikor fel riadtam és azt veszem észre hogy valakivel beszélget facebookon, azt mondta egyik haverjával beszélt, majd reggel benyögte hogy a volt csajával.


Ezek után nem írt a csaj csak most 12hónap után, hogy mi van vele, és hogy hiányzik neki a törődés... Barátom tudja, hogy nem szivlelem a csajt és azt mondta ki törli ha ír neki, de ma vettem észre hogy megint beszélgetnek!


Ui: a leánynak van pasija



Ti mit tennétek?!


2015. jan. 3. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
c4-et a csaj pinájába :D
2015. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1-es Xd
2015. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a fiú egyértelműen érez még a csaj iránt, és jó nagy szemét, hogy veled múlatja az időt, amíg a csajjal újra össze nem jönnek. te csak pótlék vagy neki. nem is értem, többször lebukott, hogy udvarol az exének, érzelmileg kvázi megcsalt, és te még vele vagy? nálam repült volna, mint a fene...
2015. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha facebookon történik, akkor megmondanám a barátomnak, hogy vagy tiltja vagy szakítok Vele! Az én párkapcsolatomban is volt ilyen, de a barátom letiltotta a csajt. Eleinte kicsit talán haragudott rám, hogy ezt kértem tőle, de utólag mondta, hogy nagyon jól tette és azóta nem kell titkolóznia, felszabadultabb.
2015. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na igen ezt én is mondtam neki már hogy mégis ki kell neki, hogy döntse el. De akkor is kibújt ez alól, hogy 'ő csak vissza ír' akkor volt 1 hét szünet köztünk.. De nem tiltotta
2015. jan. 3. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez legyen a feltétel! Különben állandóan izgulnod kell miatta... igen ám, de nem mindegy, hogy mit ír vissza! Állítsd választás elé! Ha azt mondja, hogy nem tiltja, akkor szakíts vele, mert akkor neki sokkal fontosabb a másik csaj, mint Te! Ez egyértelmű... különben addig fognak beszélgetni, míg Ő nem szakít veled a másik lány miatt!
2015. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, visszaírt, de nem mindegy, hogy mit! Nekem írhat az exem, nem tiltom le, de visszaírom neki, hogy ne haragudj, van barátom, akit szeretek, nem tudok és nem is akarom viszonozni az érzéseid. De ő nem egészen ezt írta... Én rövidre is zárnám a beszélgetést, még csak barátkozni sem akarnék vele, hiszen az nem barátság, ahol az egyik fél szerelmes a másikba.
2015. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te miért csinálod? Logsz egy olyan pö--ön amelyiknek csak potszer vagy.
2015. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindig azt hiszem jobb lesz! De rá kell ezek szerint jönnöm, hogy ez veszett ügy...
2015. jan. 3. 22:48
 10/10 Shadee ***** válasza:
Ha meg akar vele csalni, nyilván facebook nélkül is menni fog, ha jól tudom a szexnek nem kelléke :D Szerintem hagyd ott, bár könnyű mondani. Kár volt tán a barátságot elrontani a szerelemmel
2015. jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!