Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van ez, hogy nem nedvese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez, hogy nem nedvesedek be? Vagy még is?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Már nagyon vágyom a szexre, de egyben félek is tőle. Most vagyok lassan 1 hónapja a párommal együtt és az első komoly kapcsolatom. Nagyon udvarias, figyelmes és ez nagyon megnyugtat, mindenről lehet beszélni vele és még sorolhatnám. :)

Viszont az lenne a kis problémám, hogy ha én kielégítem magam, akkor nem nedvesedek be, pedig úgy érzem, hogy az vagyok, de ha oda nyúlok akkor nem. Pedig tényleg nagyon beizgulok, és amikor pettingelek, akkor kicsit fáj... attól félek, hogy ha majd párommal a szexre kerül a sor, akkor ez gond lesz, és ettől félek leginkább. Az előző barátommal pettingeltünk,akkor azt mondta hogy ez egy kis hátrány de nem baj..majd többször próbáltuk és még ő mondta, hogy márpedig ezzel nincs gond.... Viszont amikor én kielégítem magam, akkor nem nedvesedek be.... ez mitől lehet? Olvastam, hogy lehet ez ilyen lelkiokok féle.... de én nem érezném úgy, hogy az lenne.

Normális válaszokat előre is köszönöm.


2015. jan. 4. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nedvesedsz, síkosítót kell használni. Azért találták ki :D
2015. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CptTomato ***** válasza:
Szánj rá/magadra több időt és helyezd magad kellemesebb az önkielégítéshez ideálisabb környezetbe....
2015. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Picivagyok válasza:
Lelki oka is lehet éppen, de az is lehet, hogy Te ilyen alkat vagy. De nincs miért aggódnod, sőt, jó, hogy ezt már most felfedezted, így ha szexre kerül a sor, már fel tudtok készülni, vannak tök jó sikosítók, a Durexnek van ilyen eprese, nagyon finom illatú. Semmi ciki nincs benne, ha veszel előre, vagy vesztek előre, így tuti, hogy nem fogsz kidörzsölődni és az együttlét alatt sem kell ezzel a problémával foglalkoznotok. ;)
2015. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked ilyen a puncid.

Mindenképp vegyetek egy síkosítót a majdani szexhez! De már a masztihoz, vagy ha a párod kézzel elégít ki, akkor se fog ártani ahasználata!

2015. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!