Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután megcsókolom fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megcsókolom fogok tudni ésszerűen dönteni és tisztán látni dolgokat?

Figyelt kérdés

Röviden van egy lány aki hosszú sor után az első akibe beleszerettem és szinte minden nap rá gondolok.

Ő is szeret mint barát, de tudom hogy csókra érett a kapcsolatunk :)

Mivel első szerelmem és most szabadulna fel egy ő számára nyilvánvaló de mégis elnyomott érzelem hogyan fogok viselkedni utána? Még jobban belebolondulok? Vagy egy nagy kő fog le esni a vállamról? Ő 16 éves évek óta nagyon jó barátok vagyunk és szégyen vagy sem, annyi tapasztalatom van a szerelem részlegben mint neki...


F/26



2015. jan. 4. 22:50
 1/4 RRR ***** válasza:
szerelmesen semmiben nem látsz tisztán és normálisan dönteni se tudsz
2015. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Aladárkiss ***** válasza:
Ne agyalj ilyeneken, lépd meg és lépjetek a következő szintre.
2015. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenre készen állok. Felkészültem mindenre! Visszautasításra, zombi apokalipszis akármi jöhet! Csak ha lehet mégse csinálnák magamból 26 évesen hülyét xD
2015. jan. 4. 23:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod meg, ha lépsz szóval... :)
2015. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!