Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nagyon megijesztett!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon megijesztett! Help?!

Figyelt kérdés

A barátom elküldött egy régi fotót amin a barátaival hülyéskednek.... Akkor még nem voltunk együtt. De a kép nagyon megijesztett.. Azt tudom hogy nagyon sokat hülyülnek, meg nagyon durván, de ami sok az sok. Egymás mellét nyalogatták a fényképen. Kicsit úgy érzem, kiábrándultam a barátomból... :( én is szoktam viccelődni, sőt én állandóan viccelődök, és én se éppen szolid humorral rendelkezem. De ami sok, az sok. Nem tudom miért de ez a viselkedés a haverjaival... Néha túl sok. Egyikőjük sem meleg, sőt majdnem

mindenkinek van kapcsolata. Nagyon jóba vannak, sűrűn összejárnak és az egész társaság szinte már egy nagy család. Szerintem azt is elmondja nekik, hogy mi hogy csináljuk az ágyban. Nincsenek titkaik egymás előtt..



Mit csináljak? Elmondjam neki hogy ez zavar? Tudom hogy haverok meg stb , de ez a kép abszolút kiverte nálam a biztosítékot. Vagy maradjak csendben, hülyeség az egész?


2015. jan. 4. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez tiszta uszok :D mi is csinaltuk ezt xd..
2015. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem ne foglalkozz vele mi is hülyéskedünk így a haverokkal és senki se meleg :D inkább röhögj rajta milyen bolondok
2015. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rég volt elmúlt, és csak egy poén volt .. szerintem ne vedd magadra és felejtsd el , nincs jelentősége csak játszottak .. Nem hinném hogy most minden alkalommal ezt csinálják vagy hasonlót, már csak kinőttek belőle
2015. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyeneket mi is csinálunk. No homo. :D
2015. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kommunikáció.
2015. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy Te ezt már kicsit gusztustalannak és kiakasztónak tartod,de csak személyesen
2015. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó haverok le is szopják egymást! :D
2015. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 To7ka ***** válasza:

Valóban gáz, egy ilyen srácot ismerek akiről tudta a fél sulink, hogy haverjával egymás mellét harapdálják, de legtöbben kiröhögték őket. Nagyon mély.. Régen történt, Te ismered a barátod most, hogy milyen.. Ha ezek a gyerekes őrületek még mindig megvannak és Te ennél komolyabb vagy, neked ez sok, akkor a jelenlegi viselkedése miatt hagyd ott.

Ne egy x éves kép miatt, még erről a szintről is lehet komolyodni:)

2015. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben lehet homo. Milyen hetero gondolhat arra, h egymast nyalja? Kov generacio leszopja majd egymast de arra is rafogjatok, hogy csak hulyules? ..
2015. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 To7ka ***** válasza:

Pontosan így lesz!:D És megmagyarázzák maguknak és másoknak, hogy ez normális. Tudod mik mennek a fiú-koleszokban? Háála a jó égnek csak tesóm és haverok jártak oda, de ott teljesen alapszint, hogy legyél kicsit meleg. Tusolásnál fenékcsapkodás, és jah, volt aki piásan leszopta a másikat, vagy együtt verik ki.

A legrosszabb, hogy az ilyen kis nyomik meg bepofáznak másoknak, és lenéznek másokat, mert hogy "mé nem csinálod?". És általában a társadalom melléjük áll, mert hogy jó poén..:D Nem az! Röhejes és szánalmas, a melegekkel nincs semmi gond, de rólam sincs egy kép se (nyilvánosság előtt:3), hogy egy lány mellét nyalogatom, és ez pont ugyanolyan, tartsák meg maguknak, és ne erőltessék rá másokra, hogy ez jó...

2015. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!