Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz kialakitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kialakitani egy normális kapcsolatot 30év fölött?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatalabb korban is nehéz!
2015. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert egy 30 feletti embernek (akár férfi, akár nő) vagy van gyereke, ami bezavar a kapcsolatba, vagy azért szingli mert defektes agyilag, vagy van egy lelki sérülése / törése a múltból, vagy álomvilágban él és kielégíthetetlen igényei vannak, semmi és senki nem elég jó neki.
2015. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 viktorvarga ***** válasza:

én aszthiszem azért mert a nők 30 flett 90% a ronda,gyerekevan,nem jófej,és 50.000 x meglett...szal 30-40 es faszinak nem nagyon kell.

a férfiak meg azért nehéz mert 35-40 fele nehéz találni 20-25 ös csajt mert mindenkinek azkéne...

lelehet pontozni de én így gondolom

2015. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ebben a korosztàlyban kész horror a férfi felhozatal,a fiatal pasik meg csak szexre jók.
2015. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Férfiként sem egyszerű, de nem szabad feladni. Ilyenkorra sok mindenki elkötelezi magát, megházasodik. Sajnos az emberek egy részének okkal nincs ilyen korban senkije, köztük nekem is azért nem volt. Kicsit későn, de szerencsére benőtt a fejem lágya. Vagy neked is magadba kéne tekinteni, hogy kell-e változnod, vagy csak szimplán nincs szerencséd.

30f

2015. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Időm nincs az ismerkedésre..
2015. jan. 7. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

35 éves férfival alakul komoly kapcsolat, barátok voltunk, de valahogy összejöttünk.

18/L


ui.: Nem kihasználni akar, mert azt már megtehette volna, és nem is a pénze miatt vagyok vele (normál keresetű) mielőtt még valaki belekötne

2015. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!