Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt és 20 éves vagyok, ő 5 évvel idősebb. Én nagyon szeretem, és vele tervezem a jövőmet és úgy érzem ő is velem, viszont ő az első barátom. Egyáltalán nem érzem úgy, hogy nekem majd valaki más kell valaha, szerintetek ez normális?
2015. jan. 8. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs, ez normális :)
2015. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jóvanakkó'
2015. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez normális. Csak nagyon ritka, hogy az élet ne szóljon közbe.
2015. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) Remélem nem fog.
2015. jan. 8. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmondom mi az oka annak, hogy régen a hozzád hasonló gondolkodásúak voltak nagy többségben, manapság viszont azok, akik akarva vagy akaratlanul, de gyakran cserélgetik a partnereiket. (A gyakrant lehet idézőjelben is érteni, tehát akár pár évente is.)


Az az oka, hogy rengeteg emberrel találkozunk az életünkben. Gondolj bele, hogy akár csak 100 éve egy ember hány másik emberrel találkozott az egész élete során. A legtöbb annyival, amennyivel ma találkozik 1-2 év alatt.

A legfontosabb oka, hogy az emberek nem tartanak ki egymás mellett, hogy túl sok a választási lehetőségük. Régen nagyon kevés egymással kompatibilis emberrel találkozott, ma pedig nagyon sok. Régen ha valami gond volt a kapcsolattal, akkor az emberek kitartottak egymás mellett könnyebben, mert szerették volna mégis csak megtartani a másikat maguknak. Ma sokkal könnyebb eldobni a másikat, mert nagyon esélyes, hogy mindjárt jön helyette egy másik, vagy akár már van is. Sajnos ilyen világban élünk és egyre inkább ilyenben fogunk ezután is, még inkább.

2015. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondasz. Nekem alapból az az elvem, hogy ha valami elromlik, nem eldobni kell, hanem megpróbálni megjavítani, ha nem sikerül, akkor lehet új után nézni. Volt már néhány mélypont (persze még nem élünk együtt, lehet hogy valakinek nem is tűnik komolynak a kérdés) ,de mindig túljutottunk rajta. Egyébként én azzal a felfogással nem értek egyet, hogy "minek kéne megállapodni egy mellett, előbb élj". Jó, és ha egy ilyen mélyponton elhagyjuk egymást, és soha többet nem leszek senkivel olyan boldog? Én most is élek.. nekem jó így.
2015. jan. 8. 13:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!