Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok és nem volt barátom soha. Társaságba nem szoktam járni. Hol és hogyan ismerkedjek fiúkkal?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pl. az interneten.
2015. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Akár itt is lehet, ha gondolod írj bátran!
2015. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ismerősök által, internet, eljársz társaságokba...
2015. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Itt velem
2015. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 DanteSparda ***** válasza:
3. és akinek nincsenek ismerősei?
2015. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Kezdj el társaságba járni!


Van egy remek játék program, tuti grafika, fordulatos izgalmas játékmenet, végtelen rugalmas és variálható szabályok, és egészen elképesztő fordulatok. Az a neve, hogy ÉLET!!!


Szóval tessék ÉLNI!

2015. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen

Könyvtárban

Uszodában

Interneten

Bárokban

Futás közben

Kutyasétáltatás közben


Kérlek válassz

2015. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el társaságba járni. Hidd el nem olyan szörnyű. Barátok barátaival nem nagyon lehet mellélőni. Nem kell ahhoz discobajárni, hogy pasid legyen. Ezt sose értettem. Én se járok el szórakozni és mindig volt udvarlóm. Persze interneten is lehet ismerkedni, viszont azt ajánlom, hogy hamar találkozz az illetővel, ne hogy túl nagyot csalódjál. Jobb az igazi énjét megismerni az embereknek, mint a virtuálisat.

22N

2015. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 DanteSparda ***** válasza:
6. az nem olyan könnyű mint ahogy te gondolod pl nekem is ez a problémám és el is mentem társaságba és kiközösitettek mert egyedül voltam ezért belém lehetett kötni meg mert nem iszok lenéztek
2015. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9:

a társaság nem feltétlen szórakozóhely/kocsma...máshol is lehet társaságot találni...

2015. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!