Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen tényleg így kilehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen tényleg így kilehet akadni? Nem értem

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal összekaptunk és szó szót követett. Az egyik érve az volt, hogy én parancsolgatok.Kérdeztem, hogy mégis miben? Erre elkezdtek engem idézni, hogy "Ideadnád a ... ?" és, hogy ez mennyire parancsolgatós, mert nincs ott a kérlek mögötte DE mindig megköszönöm.Azt hittem egy kapcsolatban ha ő közelebb van valamihez akkor megkérhetem, hogy adja oda illetve van még az a szokásom, hogy szeretem a hátsimit és régebben egyszer megráztam a fenekem ő meg kérdezte, hogy mit csinálok, mondtam hogy én így kérek hátsimit, amire azt felelte aranyos és nevetett azóta így szoktam és ezt is már parancsolásnak veszi.Az, hogy én kaját csinálok neki, megágyazok és támogatom le van szarva én így is úgyis hárpia vagyok ha valami nem tetszik. Ez annyira gyerekes szerintem de tényleg ezek ilyen parancsolóak lennének?Mert nem hiszem.
2015. jan. 8. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem nevezném parancsolgatásnak.
2015. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul, amikor pont ezek vannak nem is szól, hanem ha véleménykülönbözés van akkor zúdít rám ilyeneket és már nagyon szarul esik, hogy ilyenkor a világ legrosszabb emberének vagyok beállítva.Voltak ingyen jegyeim nyár óta az Állatkertbe de nem mentünk el mert neki nem volt rá ideje és ez is marhaszarul esik.Októberbe volt egy csúnya összeveszésünk megállapodtunk, hogy én megértőbb leszek,ő pedig figyelmesebb.Én változtam ezt ő is belátja, de ő nem és azt mondja nem adtam neki elég időt.Szeretni szerintem szeret de akkor is fáj ez az egész meg a gyerekes kirohanásai. Ő sohasem hibás csak én.
2015. jan. 8. 14:55
 3/8 lalola111 válasza:
Szerintem egyáltalan nem vagy parancsolgatos és tök természetes két ember között akik szeretik egymást hogy kiszolgálják a másikat szó nélkül mert adok, kapok működik. Beszélj vele és érteds meg magad az ő számára! Amit te el vársz azt ő is megkaphatja tőled. Puszi és ügyes légy!
2015. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A baj ott kezdődik, hogy ilyenkor MINDEN az én hibám és ő sérthetetlen, ha mégis olyan kérdésre kerülne sor, amikor érzi, hogy ez bizony most necces, mert LEHET el kéne ismernie, hogy hibás akkor elkezd ilyenekkel vádolni, hogy összeesküvés elméleteket szövök, hogy elvitték az ufók és ezért ilyen vagy, hogy én csak találgassak nyugodtan mi miért van, ami megnyugtat.
2015. jan. 8. 15:03
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Háhh én is seggrázással meg nyüsszögéssel kérek hátsimit xd
2015. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lalola111 válasza:
Huu nehéz eset! Akkor szerintem nincs más csak az annyi hogy be keményits! Mondd meg neki ha nem vesz vissza, de legalabb megse hallgat akkor drasztikus lépéseket kell tenned.
2015. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 5/6 Azt hittem más nem meri ezt így bevállalni XD


# 6/6 Milyen drasztikus lépések? Nem hiszem, hogy komolyan venne.

2015. jan. 8. 15:25
 8/8 lalola111 válasza:

Le üllteted. Közlöd vele hogy most pediglen meghallgatsz és változtatsz a hozzáállásodon különben ezt így nemtudjuk tovább folytatni.


Lehet hogy ez nem tetszik neked de szerintem ez a legjobb sőt ha nem hallgat meg az egyetlen megoldás.

2015. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!