Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az alábbi mondásról és mondanivalójáról?

Figyelt kérdés

" A nők a szexre is hajlandóak egy kis kedvességért, a férfiak egy kis kedvességre is hajlandóak a szexért."

Ebből az jön le nekem, h a nőknek inkább a kedvesség a lényeg, míg a paliknak a szex.

Így van ez, lányok? Vagy ez csak egy egyszerűsítés..?



#szex #kedvesség #Nők-férfiak #mi a fontos?
2015. jan. 10. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy olyan nőt találjak, akinek nem szexért cserébe kedveskedek, hanem azért, mert szeretem, és ő sem valamiért cserébe szexel velem, hanem azért mert szeret, és jó neki.
2015. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy az én kedvességem nem érdekli őket.
2015. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

úgy hülyeség, ahogy van


a nők szerinted nem igénylik a szexet?

2015. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez butaság. Senkinek nem adom oda magam azért, hogy kicsit odafigyeljen rám:D (L/19)
2015. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Linó03 ***** válasza:
#1-el egyet értek.
2015. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, de ez egy rohadt önző kapcsolatban fordulhat csak elő, ahol ezt, vagy azt kell adni, hogy ezt, vagy azt kapjam... Egy normális párkapcsolatban alap mindkettő.
2015. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Linó03 ***** válasza:
* és a többivel is :)
2015. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem hülyeség.Úgy értendő,hogy némelyik nő akár azt is vállalja önmagát megalázva,hogy odaadja magát egy férfinak,akinek csak szexre kell,csak mert szerelmes belé.

Míg egy férfi ha nem szerelmes is képes megjátszani magát egy nő testéért.Tehát a nőknek inkább az érzelmek állnak középpontban,míg sok férfinak pusztán a testiség,mert a farka vezeti.Ezt sajnos tapasztaltam is.

2015. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez nem egyszerűsítés, hanem egy idióta általánosítás.
2015. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
# 8 Nekem is van tapasztalatom ennek az ellenkezőjéről, mégsem gyártok jól hangzó nőgyűlölő mondókákat.
2015. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!