Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenek lennének a mai lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek lennének a mai lányok?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne gyertek azzal,hogy internet.Itt most nem erről van a szó.A párommal megegyeztünk,mivel nem lakunk együtt,és nem tudunk sűrűn találkozni,hogy kerüljük az olyan helyzeteket,amik veszekedésbe torkollnak.Mondok egy példát.Töröltük az olyan lány illetve fiú ismerősöket,akikre nincsen szükségünk.A fiúk úgy látszik az ilyenekkel nem foglalkoznak,mert engem nem jelöltek újra be.Na de őt igen!Több lány is,akik már nem tinik.Ha engem egyszer töröl valaki,akkor nem foglalkozok vele,nem jelölöm be újra.Szerintetek ez miért van?Hiúság?

2015. jan. 11. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én töröltem emberek senki nem jelölt be utána. :D

Szerintem ez arról szól ki mennyire népszerű vagy akarnak vele mások lefeküdni.

2015. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam észrevenni, ha valaki törli magát a Fb-ról, vagy engem az ismerősei közül.
2015. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt tulparazod. just relax.
2015. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehéz belelátni más lelkébe. Hát ha még ismeretlen is.
2015. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vegyes hozzászólások érkeztek,nem tudom,ne foglalkozzak vele?Népszerű a párom,és ő azt mondja nem foglalkozik velük,és hogy az csak egy oldal.
2015. jan. 11. 11:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokan úgy vannak vele, hogy lehet csak véletlenül törölte, ha egyébként nem volt semmi probléma köztük, és visszajelölik. Vagy hogy törölte magát, és újraregelt, és most vette észre.
2015. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alapból mi ez a hülyeség hogy törölje a lány ismerőseit akire nincs szüksége? Na mindegy
2015. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én se szoktam észrevenni ha valaki töröl.aztán ha valahogy felbukkan újra,és látom nem vagyunk ismerősök bejelölöm megint..Nem nézem naponta/ hetente,hogy kik töröltek..
2015. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tiltja le? Akkor nem tudják visszajelölni! :)
2015. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó ötletem cseréljetek jelszót, mindketten bele tudtok így nézni a másik accountjába.

De van egy még jobb: ne használjátok a facebookot.Nem ott fog olyan dolog történni veletek ami megváltoztatja az életeteket. Úgy értem jó irányba, biztos nem.

2015. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!