Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is gondolja, hogy ez bántó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is gondolja, hogy ez bántó?

Figyelt kérdés
Huszon évesek vagyunk a barstommal,már 3éve együtt vagyunk,nem tudom,hogy ez e az oka annak,vagy mi lehet,amit most fogok ìrni. Az az igazság,hogy én nagyon megváltoztam,de ő is. Nőies lettem,már alig van olyan nap,hogy szinte ne szoknya,magassarkú,csinos ruha,stb legyen rajtam,csak hétvégén itthon vagyok egyszerű,minden nap csinos vagyok,mindig egyre jobb a szex is,mindent megteszek a kapcsolatunkért,de kezdek "elfáradni",mert neki olyan mintha egyre nagyobbak lennének az igényei,olyan nőkkel kapálózik meg nézeget,akik már a r....kategóriában vannak... Nem vagyok kövér,jó alakom van,165cm vagyok és 50kilóegy nagyon pici hasam van,de ennyi kell ahhoz,hogy ne essen le rólam a nadrág,mellem is van,nem is pici... Szóval én mindent megteszek azért,hogy elég jó legyek,hogy elég jó legyen velem,de ő meg semmit szinte... Meg se borotválkozik,növeszti a haját meg a hasát is... Ne értsetek félre,nagyon szeretem,nem is érdekel hogy néz ki,felőlem 100kilós is lehetne,csak úgy érzem sose leszek neki elég jó... Most is felhozta,hogy "de egy kisportolt női test mennyire jó"..... Én járok futni,itthon tornázok,de többre nincs időm és erőm se,másrészt meg ha nekiállnék rendesen,olyan lennék mint egy deszka... Mit tegyek? Tényleg nem vagyok elég jó? Vagy mi van?
2015. jan. 11. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt konditerembe és ne hagyd hogy elhagyja magát! Meg nem is értelek ha ilyen régóta együtt vagytok simán meglehet ezt beszélni vele. mondd el hogy téged mi bánt min változtasson
2015. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CptTomato ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos de kicsit "elkényeztetted".

Ha belefáradtál akkor belefáradtál ha elvárja hogy mindenap csábítóan nézz ki akkor vele van a gond nem veled.. mond meg neki szépen, és ha nem érti meg akkor fel is út le is út. (az alakoddal semmi baj nekem még plusz 10-15kg val is tetszenél)

2015. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Evergrey ***** válasza:

Nem hinném, hogy veled van a gond. Kicsit belekényelmesedett a párod a kapcsolatba, garantáltnak vesz téged.

Mindenképp beszélj vele erről. Próbáld rávenni, hogy mozogjon veled, neki is jót tenne, és akkor legalább látná, hogy te mennyi munkát fektetsz abba, hogy jól nézz ki.

Ha pedig sérteget, nyugodtan szólj vissza, nem kell sértően, elég csak viccesen odaszúrni egyet, hátha akkor kapcsol.

2015. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor látta rajtam,hogy tényleg bánt,hogy másokhoz hasonlìtgat,akkor azt mondta,hogy ne sértődjek meg,ő szeret,de igy meg úgy,a kisportolt test mennyire jó....... Már tényleg semmi önbizalmam nincs :( azt hiszem mindenki szebb,jobb nálam,és egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam :(
2015. jan. 11. 13:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit csináljak,hogy megijedjen egy kicsit? Hogy ne vegye természetesnek,hogy vele vagyok? Hogy kicsit teperjen? Hogy én is tetszek neki :|
2015. jan. 11. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést.
2015. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

járj el a barátnőiddel,menj minél több programra nélküle.Éreztesd,hogy milyen boldog vagy,és tudsz nélküle is ellenni. Ne mindig legyen szex,amikor csak akarja,na meg ha így van,nézegess te is kigyúrt pasikat,azzal a szöveggel,hogy "de egy kisportolt férfi test mennyire jó"

Hátha ennyiből észbe kap,és értékelni fogja,hogy milyen jó barátnője van, az ilyen tuskóknak minimum ennyi kell.

2015. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!