Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A "jó kislányok", vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A "jó kislányok", vagy inkább a rossz lányok jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Olyan jókislány, aki csak nekem rosszkislány :)


18/F

2015. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jók. A ri.bancokból már elég.
2015. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szeretjük ha jó és imádjuk ha rossz :p
2015. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi számít rossznak. Nekem pl. az is rosszkislány, aki felesel, vagy keményen odamondja a véleményét, szeret játszani a tűzzel, rendbontó. nem hétköznapi magatartása van. Az ilyet szeretem. De ha pl. valaki ok nélkül beleköt mindenkibe, az már taszító.


Az ágyban meg egyértelműen rosszkislány legyen, ha nem az, akkor már mehet is a levesbe.

2015. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!