Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te duhos lennel a parodra?

Figyelt kérdés
Ismeretlen lanyok kepeid lajkolgatja, szoltam neki es aztmondta, hogy tul rovid kotelen tartom, meg azt, hogy nemerti h 1 vagy 20lajk miert befolyasolja a kapcsolatunkat. En kiakadtam. Eyszeruen abszolut elvesztettem vele szemben a bizalmamat . Szerintetek jogosan vagy jogtalanul. ? Ja es valtig allitja, hogy szeret es csak ertem el . Hat nemtudom...
2015. jan. 12. 17:21
1 2
 1/12 To7ka ***** válasza:

Nah.. Ti is nagyon szeretitek ezt az online életet. Kb csak felesleges veszekedést és problémát szül. Bár tény, ha ennyire nyíltan csinálja, és más lányok után nyáladzik, az nem teljesen normális. Meglepne, ha visszautasítaná egy másik lány közeledését, ha ennyire foglalkoztatják..:)

De itt csak az számít, hogy Te hogy érzed magad ettől. Ha Téged ez zavar, és nem tudod megbeszélni vele, akkor tovább kell lépni. Túl rövid az élet ilyen feleslegesen bosszúságokkal tölteni (és nem, ezt nem arra írom, hogy hagyd rá, csinál amit akar vele maradsz, hanem állj a sarkadra, és Te csináld ami Neked a legjobb!:))

2015. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem kell annyit lógni a facebookon..

de ha téged zavar (ne zavarjon), és szólsz is neki akkor abbahagyhatná, legalább míg együtt vagytok.

2015. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Úristen remélem csak viccelsz Kérdező! Mert ha nem, mutogatni kéne a Fókuszban, mekkora HP vagy! (HP = hulye pitsa)
2015. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem ezert van ket facebookom ;)
2015. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Facebook-nak is meglehet a maga haszna, lehet néhány értelmes dologra használni, vannak érdekes oldalak, meg egyszerű az ismerősökkel való kapcsolattartás.

De én soha nem értettem ezt a nagy közvetlenkedést. Az én adatlapom nem nyilvános, de ha az lenne és egy vadidegen pasi lájkolna, biztos az jutna eszembe, hogy hát ez meg mi a f szt akar?

2015. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azert vagyok hulye pic*a , mert erdekel a parommal valo kapcsolatom? Okos dolog ... Igen, en sem tartom tul helyesnek ezeket a facebookos dolgokat. En is csak csevegesre hasznalom mert ugye inyenes... De igy, hogy ezeket eszrevettem nehez. Nem ez az elso alkalom h lebukott, mar egyszer eszrevettem, hogy mas kepeot nezegeti rendszeresen... Akkor elneztem na de masodszor .... Faj az az igazsag. Butasag emiatt szakitani ?
2015. jan. 12. 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Normálisan működő párkapcsolatban nem fordulnak elő ilyenek, hogy ismeretlenek képeit like-olgatja. Eleve egy értelmes ember nem tesz ilyet... Értelmes ember eleve nem nyilvánosnak teszi fel a képeit.
2015. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szoval akkor jogosan erzem azt, hogy rosszul cselekedett.
2015. jan. 12. 18:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos!!!! Mondd meg neki még egyszer hogy ez tlged zavar , és hogy ő örülne e neki ha izmos srácok képeit lájkolgatnád? ha azt mondja h nem érdekelné akkor nem szeret téged igazán

Ja és ha a következő felszolítás ellenére se változtat akkor szakíts , mert egy kapcsolat kompromisszumokon áll ... ha vmelyikőtöknek nem tetszik vmi szóltok és a másik változtat , most nem nagy dolog lemondani egy iylen dologrol hogy a szerelmünk boldog legyen...

2015. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már kértem, de ezek után is nyiltan bevaja, hogy igen ez van... Mondtam neki, hogy mi szolna. Mondta, hogy nem erdekelne .. :( MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET !
2015. jan. 12. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!