Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírja lájkolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja lájkolni a képem? Letörne tőle a keze?

Figyelt kérdés

Két hete vagyok együtt egy lánnyal és csináltam egy szexi képet igazából direkt neki (csak ezt nem írtam ki) a fél világ lájkolta de ő nem -.-

Tudom hülyeség és nem ez a legnagyobb problémám de akkor is idegesít! Ha van egy lány aki tetszik tuti lájkolnám minden képét!

Olyan mintha igazából nem is érdekelném. Tudom túlpörgöm de eddig az össze barátnőm lájkolta amikor ilyet csináltam -.- Vagy az is lehet csak játszik velem vagy túl korai vagy nem tudom, nem tudok a csajok fejével gondolkozni, szerintetek mi lehet ez?


2015. jan. 13. 10:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
de csicska vagy, te madár :D
2015. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, lesz a világgal húsz év múlva, amikor felnő a mai Facebook generáció???
2015. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem lájkolta a képem akkor nem teszem ki, hogy kapcsolatban vagyunk.

B+ te tök gyökér vagy.

2015. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi szinte sose lájkoljuk egymásét, ki a szart érdekel :D

Majd bókolok élőben, ő is megdicsér élőben, nem fb-n kell élni.

2015. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért még van remény, itt vagyok pl. én. Szarok a Facebookra! ;)

Kérdező! És minden férfitársam nevében mondhatom, helyetted is szégyelljük magunkat.

Kérlek hagyj fel a férfilét imitálásával, csak hülyét csinálsz magadból! Fogadd el, hogy egy életképtelen, befolyásolható lábtörlő vagy, és boldog leszel!

2015. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Kulcsos7 ***** válasza:
Nagyon nagy a baj!!!!
2015. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
ez tuti provokatív kérdés, ennyire buta nem lehetsz
2015. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

1. Normális válaszokat pls.

2. Leírtam hogy tudom hogy túlpörgöm de akkor is idegesít és zavar és ha valaki tud normális magyarázatot adni azon kívül hogy nem tetszek neki (mert ettől tartok) azt szívesen veszem. A többiek meg kopjanak le kthxbai

2015. jan. 13. 10:54
 9/33 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem like-ja, mert ha tinik vagytok még akkor fél, hogy nehogy kiderüljön hogy kedvel, mert tini korban ha valakinek tetszik egy fiú akkor mindig ugy érzi, hogy cikis ezt kimutatnia. De ez csak egy gondolat. Lehet épp nem tetszik neki az a képed..van olyan, hogy olyan arinak érzi magát az ember, másnak meg épp nem tetszik.
2015. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsal.
2015. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!