Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Budapest környékén hol találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest környékén hol találok normális lányokat?

Figyelt kérdés
Normális alatt olyanokra gondolok, kiknek a bulizás nem az ivásból áll, nem akarnak bűnbe esni már a második randin és türelmesen képesek végighallgatni a másikat? 19F
2010. febr. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Dunakeszi. :)
2010. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pécs
2010. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is Dunakeszin lakom, de akkor nagyon elkerültük egymást.
2010. febr. 6. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, úgy kezded, hogy kimozdulsz a négy fal közül, onnantól pedig bárki megismerhető, csak szedd össze a bátorságod. =) Vannak még ilyen lányok, bár én nem mondhatom el magamról, maximum, hogy türelmesen végighallgatom a másikat és nem az a célom, hogy a második randi után fejest ugorjak az ágyba. (Buliban meg nem nagyon iszom... azt meg kéne keresni)

De mondom, akad még ilyen lány, csak nyisd ki a szemed és keresgélj, bármikor összeakadhatsz egy ilyen lányzóval. =)

18L

2010. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Am. meg területtől független, de nekem van pár aranyos vecsési barátnőm, bár kissé messzebb van. :D
2010. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ki szoktam mozdulni a 4 fal közül. Járok edzésekre, társastáncra, de sehol sem találtam olyan normális lányt, ki az én korosztályomhoz tartozik.

Szerintem területtől nem független a komolyabb ismerkedés, mert más ha valakivel csak levelezel és más ha várod már találkozásokat.

2010. febr. 6. 20:46
 7/7 Bakos G. Bence válasza:
Na mi lett azóta?
2020. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!