Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Belecsapnátok?

Figyelt kérdés

Január 28-án leszünk barátnőmmel egy éve hogy összejöttünk. Ő 18, én 19 éves vagyok. Nyáron a családdal megyünk 1 hónapra Miamiba, családos üzleti dolgok+ egy kirándulás.


Arra gondoltam, hogy elhívnám magammal a párom, de mivel tudom hogy idén teljes házfelujítás lesz náluk, ezért nincs szívem azt mondani a szüleinek, hogy fizessék ki a lányuknak az utat.


A repülőút 500€, az ottlétre már nem kell kosztot fizetni, max. zsebpénz.


Lányok, ti mit szólnátok, ha a párotok 1 éves kapcsolatotok alkalmából egy repülőjeggyel lepne meg Miamiba egy hónapra?


Van spórolva annyim, hogy együtt lehessünk 1 hónapon keresztül egy olyan helyen ami csodaszép.


Srácok, ti mit tennétek a helyemben?


Kifizetnétek 500€-ot (145.000ft), vagy kibírnátok az 1 hónapot?


A kapcsolatról annyit hogy ha az Úr is úgy akarja, akkor együtt szeretnénk élni vègig.


Lányok, Ti? Elfogadnátok?


2015. jan. 14. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék. És én is elhívnám a barátnőm nyaralni!
2015. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magasra teszed a léced haver! Jó ajándék meg minden, de rögtön az első évfordulóra egy ilyet? Jövőre mit fog majd várni? És az után?
2015. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fogadnám el, mert túl nagy összeg, meg utálom a meleget és a napsütést, a lehető legrosszabb hely lenne számomra.

20/L

2015. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 teljesen igazad van!
2015. jan. 14. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég nagy kaliberű kérdés. Az a durván 150k azért nem mindenkinek tartozik a megengedhető kategóriába. A nők nagy többségénél pedig bőven kívül esik azon a határon, amit elfogad. Ezt nyilván befolyásolja a két fél anyagi helyzete is.

Én csak azt tudom mondani, hogy hasonló helyzetben ha megtehetném én felajánlanám, hogy kifizetem neki az utat, vagy egy részét ha neki úgy elfogadhatóbb. Főleg ha komoly és előre láthatóan megmaradó kapcsolatról van szól.

31F

2015. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki nagyon :))
2015. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!