Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! 6orat utaznatok szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! 6orat utaznatok szimpla szex erdekeben ami nem is biztos, hogy osszejon az adott novel?

Figyelt kérdés

szoval nem is biztos,hogy lefekszik veletek a no,ha jottok is!

Ilyen esetben,lehet,hogy vannak erzelmek is a pasi reszerol ha 6orat utazik?


2015. jan. 14. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan a nő még többet is!
2015. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Oda-vissza 6 órát kocsikáztam volna bizony, csak láthassam őt! Foghassam a kezét, átöleljem!
2015. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik a nő, utaznék annyit érzelmek nélkül is. Azt majd én alakítom, hogy összejöjjön :)
2015. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én egy sima találkozásért is képes vagyok ennyit, ha jelent valamit számomra az a lány.
2015. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10-et is utaznék. Ettől még ugyanúgy lehet is érzelem, meg nem is.. Azt majd te eldöntöd. Vagy mégjobb, inkább koncentrálj arra, hogy te mit érzel. Mindenesetre feküdj csak le vele.. :D
2015. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretem igen, csak bizonytalan alkalmi szexért nem.
2015. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Volt már hogy több órát utaztam érte.Most már biztos nem mennék !
2015. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha Van rá felesleges pénz akkor ki az aki kihagyja? Az hogy nem is biztos az már idő pazarolás is meg költséges. Akkor meg esetleg reménytelen hős szerelmesről van szó.
2015. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Értem már utaztak :)
2015. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, először azt írja, szimpla szex miatt, ami nem biztos hogy összejön, utána meg, hogy érzelmek is vannak?


Amúgy ha netes szexpartnerről lenne szó, akivel soha nem találkoztam, és az se biztos hogy lenne szex, akkor tuti nem (akkor inkább kiverem 10 perc alatt :D).

De ha ismerem a lányt és ugye szerelems vagyok belé, akkor persze, mégha (aznap) nem is lesz szex. :).

2015. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!