Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud véleményt mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud véleményt mondani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mar 4eve barátok vagyunk, kb 8honapja vannak egyutt a barátjával, aki nekem nagyon jo barátom lett. Egyidőben ismerkedtünk meg, es a fiu először azt hitte, hogy nekem tetszik.

Sok időt töltünk egyutt 3an

Es nagyon erős lelki kapcsolat van a fiu es köztem, mindig mindenben egyetértünk, amikor 3an vagyunk, csak ketten beszélgetünk, mert neki es a barátnőmnek nincsen sok közös témaja. Erzem, hogy a fiu szeret engem, en is ot, es a baratnom is valószínűleg érzi, en nem akrom tőle elvenni a barátját

Próbáljak minél kevesebbet veluk lenni? De akkor egyedul vagyok

Nem tudom mit csinaljak

17l



2015. jan. 14. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg szétmennek.
2015. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvonom a figyelmed addig.. :D Tényleg várj kicsit, ha nem működik nekik együtt, úgy is szétmennek.
2015. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Probalj egy kicsit visszavonulni. Ha nincs temajuk se, hamar szet fognak menni. Akkor pedig szabad a palya.
2015. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vorarlberna ***** válasza:
Istall WOW! És várj...
2015. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék "rá menni" a legjobb barátnőm tényleg nagyon szereti, és fontosabb a barátságunk, csak nehéz ez így
2015. jan. 14. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem el hogyha semmi témájuk nincs, akkor úgy szeretik egymást, és együtt akarnak maradni...a pasi előbb utóbb rájön hogy nem oké a dolog, de szerintem a barátnőd is!
2015. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!