Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mi? Miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki évekig nyomult a barátomra, de nem jöttek össze. Mi 5 hónapja vagyunk együtt, 19 évesek vagyunk. Valamelyik nap a suliban nevetgélt azzal a csajjal, én meg poénból mondtam, hogy látom jó társaságod van, mentem is volna tovább, mire leoltott, hogy attól, hogy együtt vagyunk, még lehetnek barátai és igenis azzal beszél, akivel akar. Ami így igaz is, egy percig nem vontam kétségbe. Ő mondjuk hisztizik, ha a barátainak akár csak köszönök.

Ez hétfőn volt, azóta flegmázik velem, úgy érzem, eltávolodott tőlem, "nincs ott", ha velem van.


Most ezzel én mit csináljak? Mi baja lehet? Egy percig nem játszottam a sértődöttet sem, nem tudom , mi baja van.

Vele próbáltam beszélni róla, azt mondta, nem oltott le, én érzem rosszul.


Bármi tanács jól jönne, Köszi :)



2015. jan. 14. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy átpártolt a másik lányhoz?
2015. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Becseszne...nagyon remélem, hogy nem :/
2015. jan. 14. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nem ijesztgetni akartalak, de bármi megeshet!

Ha elkezdett hozzá vonzódni, akkor lehetséges, hogy tőled azért távolodik el közben..

2015. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha így áll, akkor már menthetetlen?
2015. jan. 14. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem már nem kéne a fiú, ha így lenne..
2015. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!