Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Jégkirálynő" hogy olvadhat el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jégkirálynő" hogy olvadhat el?

Figyelt kérdés
A gondom, hogy akárhányszor tetszem valakinek, és nyomul, én "beletaposok a fékbe", elkezdek hűvösebben viselkedni az illetővel, egyszerűen megijedek, vagy nem tudom, és lepattintom valahogyan. Ha állandóan hívnak, vagy kedves sms-t írogatnak, az pedig idegesít. Nem értem, mitől ijedek meg, de mindig ez van. Nekem általában mások tetszenek, mint akik közelednek, ez velük is így lenne, vagy csak azokkal akik annyira nem érdekelnek? Ennél rosszabb, hogy 19 éves múltam és vágyom komoly kapcsolatra valakivel, de odáig nem jutok el senkivel. Akinek tetszem általában szépnek tart, úgyhogy nem a külsőmmel van a probléma, inkább vmi lelki eredetű a dolog. Ötlet?? Köszi mindenki! (19/L)
2010. febr. 6. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hülye vagy. Vagy most erőt veszel magadon, és összeegyezteted az általad elérhető választékot azokkal, akik tetszenek, vagy majd 35 évesen rávisz a kényszer a "kiolvadásra". Bocsi a kemény szavakért, de erről csakis te tehetsz, sőt, azt is nagyon jól tudod, hogy mit kell csinálnod, csak egy kicsit még jól esik sajnálni magad, ugye? ;)
2010. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, egy taktikus pasi fog csak megfogni, aki a világ legnagyobb szélhámosa lesz ezt most megjósolom. Behülyít, majd leszar és te fogsz utána futni. Érdekes vagy az tény!!
2010. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanez vagyok mint te,még korban is :w vágyom arra h valaki mellettem legyen és szeressen,de én magam gátlom meg :( mert nem szeretem ha valaki nagyon oda van értem,nem szeretem h 1 srác már az első randin szerelembe esik,nem szeretem a nyálas sms-eket stb.

Épp ezért szerettem bele nyáron a földkerekség 1ik legnagyobb bunkójába...gondoltam végre 1 pasi aki nem csöpög...hát tessék jól megkaptam :w

Azóta próbálok fölülkerekedni ezeken a hülye dolgaimon és hagyom magam....vis igyekszem :D most is nemrég értem aza 1 randiról.egész jó volt :)

2010. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az egyik problémám, hogy nem szeretem önmagam és néha úgy érzem, hogy más szeretetét sem érdemlem meg. Nálad is talán ez lehet tudat alatt. Bocsi ha tévedek. Azért kicsit gondolkodj el rajta, hogy miért utasítod vissza. Mi erre nem tudunk választ adni.
2010. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Rá kell szarni a jégre.
2010. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gátlásos vagy...és valaki írta, hogy egy nőcsábász majd levesz a lábadról és otthagy miután végigment rajtad...pont mint rajtam...
2010. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A második válaszolónak teljesen igaza van!! Én is ilyen voltam csak szerencsére az igaz barátok hamar felnyitották a szemem...
2010. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is ez van.

Csakhogy nálam még ehhez,hogy eltolom magamtól az embereket, az is társul,hogy csak azokkal vagyok hajlandó egyáltalán találkozni,akiről van háttérinfóm,hogy milyen a családja, milyen házban él, tehát már az elején nagyon magasra teszem a mércét,annak ellenére,hogy nekem is vannak hibáim,sőt sok hibám van, mind testi mind lelki gondok.

nem tudom kiküszöbölni ezt,de nálam legfőképp ennek az az oka, hogy mivel nekem van egzisztenciám,illetve mindenki megbízhatónak ismer,ezért sokszor úgy érzem,hogy "én nem engedhetem meg magamnak" hogy egy nálam alacsonyabb végzettségűvel legyek.

2010. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Velem is hasonló...pl. 2-3 hónapig "kínoztam" egy srácot míg összejöttünk..tudom,szemét vagyok...de legalább kiderült,hogy tényleg szeret mert lett volna esélye otthagyni a p*csába...nem bántam meg , hogy igent mondtam..(:

Na de!Szerintem csak rohadt nagy mázlim volt,más fiúval nem tudtam volna hónapokig szórakozni.Ebből tanultam,nem fogok eljátszani senkit többet..(volt már példa) Te se feszegesd a határokat,ha van lehetőséged kapcsolatra:)

2010. ápr. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!