Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom magára tetováltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom magára tetováltatta a nevemet, akkor biztos hogy szeret?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit érdekesen hangzik a kérdés, de valamiért mindig kétségeim vannak ezzel kapcsolatban. Aztán valamelyik nap pedig mutatta az említett tetoválást, hogy megcsináltatta. Akkor csak szeret,nem?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 7. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
szeret hát :P ha biztos hogy az neked szól:D menj oda és kapd le :P
2010. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ha nem szeretne akkor nem tenné tönkre a bőrét a neved miatt ;)
2010. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
egyetértek (am az vok aki az elsőt irta) yah és megmondaná vki hogy mi a f*szért 22 %-os az összes válasz amit adok??:O
2010. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Furák ezek a cigány szokások, nekem hétköznapi fehér embernek.
2010. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4.: ott a pont

hány ember mászkál mari meg józsi nevekkel, aztán már a 27. másikkal van együtt.

2010. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy gondolja,de később lehet,hogy megbánja.Ez nem biztosíték a tartós kapcsolatra.
2010. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A tetoválásnak is vannak különböző formái,a tetoválás nem csak simán rá van firkálva, hanem szépen , igényesen meg lett tervezve. Ő tetováló, csak ért hozzá valamennyire ;)

A cigányokhoz meg semmi köze.

De offolni a legkönnyebb...


A normális válaszokat pedig köszönöm szépen!:)

2010. febr. 7. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak szimplán bolond, megneznem ket ev mulva hogy fog amiatt sirni h egy csomo penzt ki kell dobnia azert h leszedesse vagy azon görcsöl h egy ugyanolyan nevü csaj szedjen össze
2010. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez nem biztosíték arra hogy szeret. Én mondjuk nem csinálnék ilyet, mert sosem tudni mikor lesz vége.. lehet ő is megfogja bánni egyszer.. ha én mindegyik barátnőm nevét feltetováltam volna, akkor nem lenne szabad hely a bőrömön:D
2010. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha elég ritka keresztneved van...
2010. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!