Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire esne rosszul/sértődné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esne rosszul/sértődnétek meg, ha éppen nagyon betegek lennétek és a barátotok ahelyett, hogy meglátogatna titeket, elmenne bulizni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon. De eleve nem szednék össze bulizós pasit, azokkal csak a baj van.
2015. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nagyon!
2015. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem halálos beteg vagyok, akkor menjen el, még mindig jobb, mintha elkapná tőlem. Sajnálni pedig nem kell engem, megoldok mindent, főzök egy forró teát és pihenek.
2015. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez most komoly? :D azért ne problémázzatok már mindenen... csaj vagyok, van barátom és neki is van egy pasilogikája amin rohadtul fel tudom húzni magam, de neki is kell magánélet, és azért nem halálos betegségről van szó...
2015. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. :D Az én barátom például most elég beteg szegény, meglátogattam délután, vittem neki gyümölcsöt, főztem neki teát, most pedig épp buliba készülődök. :) Szegény beteg, pihenésre van szüksége, de attól nekem még nem kell ott gubbasztanom mellette. 22/N
2015. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert kene meglatogatnia! Volt baratomban sem ertettem, hogy mondtam neki, hogy ne jojjon, mert sz..ul vagyok. Erre 2 ora mulva nem atjott?!
2015. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha nekem sz*r, legyen neki is!
2015. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pofátlan önző dolog elvárni, hogy attól, mert én beteg vagyok, más se érezze magát jól.
2015. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!