Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig az a pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig az a pici plusz?

Figyelt kérdés

Szeretnék újra érzeni valaki iránt, de nem jön össze. Hiányzik mindig az a pici plusz érzés.

Becsapni nem akarok senkit, hogy utána meg ha jönne valaki akiben ott van, akkor lépjek és akit elhagyok megbántsam.


Elmúlik ez az érzés utáni vágy idővel, ahogy öregszünk, ahogy bölcsebbek leszünk?


32N


2015. jan. 17. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mennyire ismerős, hogy "Hiányzik mindig az a pici plusz érzés." Nekem is. Elvileg az lenne a szerelem.
2015. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A legtöbben pont ezt keressük, ez az ami érzésünk szerint kiemeli az átlagból az illetőt. Egyik alaptényező amitől kialakul a szerelem.
2015. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerelem. Ami állítólag idővel átváltozik igaz szeretetté és tiszteletté. De miért hiányzik akkor mégis, mikor már most lehetne szeretettel és tisztelettel teli kapcsolat is valakivel?
2015. jan. 17. 21:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert szükség van arra a szikrára. Elképzelni se tudom magam anélkül, hogy a kapcsolat alapján ne lenne meg "az".
2015. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert szerintem az a pici plusz kell...kell ahhoz hogy tényleg úgy érezd hogy a szürke hétköznapok szebbek..szerintem ezt keressük sokan, ezért nincs sokunknak párja..mert azt a pici pluszt annyira nehéz megtalálni!
2015. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát én sem. És ez a baj. Ezért nem vagyok képes új kapcsolatra már 2 éve. Úgy érzem, hogy hiába várok és az idő csak telik.
2015. jan. 17. 21:21
 7/14 anonim ***** válasza:

2#-es vagyok.

Férfiként örülök ,hogy vannak még ilyen nők akik nem ugranak bele csak úgy egy kapcsolatba. Eddigi tapasztalataim pont az ,hogy majdnem mind1 ki, csak legyen valaki mellettem. Az ilyet sosem tudtam megérteni, hiszen úgy gondolom ,hogy ebből lesz később a válás is.

2015. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyszer elkövettem én is ezt a hibát.

Sokáig vártam, de nem jött olyan aki iránt érezném a plusz vonzalmat és belementem egy kapcsolatba, mert emberileg nagyon megszerettem. Majd néhány év múlva jött valaki és mentem.

Megbántam nagyon, hogy éveken keresztül rosszul nem helyesen vele voltam, mert azzal, hogy végül mentem, megbántottam valakit akit nagyon szerettem. Még akkor is ha végig tudta, mert sosem titkoltam, hogy hiányzik valami.

2015. jan. 17. 21:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is egyszer elkövettem azt a hibát, hogy szerettem egy pasit, de nem szerelemmel. Annyira tiszta volt a lelke, hogy szinte már fájt. De hiányzott valami, az a plusz, a szikra, ami a felrobban akkor, ha két szenvedéllyel teli ember találkozik. A szerelemre pedig minden ember vágyik.

33Nő

2015. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna, mert pont annyi idős vagyok, mint te. :-)


A kérdésedre válaszolva: nem múlik el ez a vágy, mert anélkül nem teljes a párkapcsolat.

2015. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!