Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyire támogatná/ellenezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire támogatná/ellenezné, ha egy közeli családtagja a következők valamelyikével házasodna?

Figyelt kérdés

Törikönyvben láttam egy felmérést, még 40 évvel ezelőttről, kíváncsi vagyok most ki hogy gondolja.

I - Támogatnád

N - Nem

0 - Hidegen hagy


1. Romániai magyarral

2. Romániai románnal

3. Cigánnyal

4. Zsidóval


Kort, nemet tetszés szerint. Köszi.



2015. jan. 19. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

1 I

2 N

3 N

4 N

Helyesen erdélyi, vagy határon túli magyar a megfogalmazás. ;)

2015. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazan mindegy, ha a fiu/lany joravalo. Amugy nem nekem kell vele egyutt elnem. Persze, ha tudnam, hogy csak kihasznalja, uti-veri, akkor megprobalnam jobb belatasra birni, de egy szerelmes embernek nehez felnyitni a szemet.
2015. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom, és utálom is ha lerománozzák a székelyeket, csak a könyvben is így szerepelt. Meg ha így fogalmazok, kiderül hogy a határok mögött élő magyar. Mert székely élhet akár Pesten, Debrecenben, stb is. Szóval a kérdés szempontjából voltam kénytelen így fogalmazni, de köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmem :).
2015. jan. 19. 19:40
 4/18 anonim ***** válasza:

1. Igen

2. Hidegen hagy kicsit erős megfogalmazás, mert természetesen érdekelne, hogy ki az illető. De ha úgy vesszük 0.

3. Nem

4. Nem

2015. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

1 I

2 I

3 N

4 0

2015. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4%
Akkor kapnák gutaütést ha az unokám judás lánnyával létesítene kapcsolatot.
2015. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

1-I-senki nem tehet róla,hogy a trianon miatt kikerült az országból.legalább így hazajuthatna :/


2-0-az hogy a két ország rühelli egymást,még nem jelenti azt,hogy feltétlenül mindenki mindenkit a másik nemzetből


3-N-no comment.sajnos sok az előítélet,és van is miért.. :/


4-0-az ég világon semmi bajom velük.


20/L

2015. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

i

n

n

0

2015. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függene, hogy maga az ember milyen, elvei, erkölcsei mennyire hasonlítanak az enyéimhez, miután ezt kideríteném, csak utána döntöm el, hogy támogatom e vagy sem.
2015. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor már inkább Jákob/Ábrahám népe, nem? Nem vagyok jó a Bibliából, de tuti nem Júdás.
2015. jan. 19. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!