Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MolnárDawe kérdése:

Mi tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már 1 éve együtt vagyunk a párommal. Eleinte egész jó volt a kapcsolatunk, de azért akadtak döccenők. Leginkább a stílusom miatt, meg amiatt, hogy elég érzékeny lány.

Egy váratlan fordulat miatt össze kellett költöznünk, alig fél év után, de még ezzel sem voltak problémák, eleinte nagyon is jó volt. A gondok az utóbbi időben kezdődtek...

Mostanában elég sokat veszekszünk és mindketten érezzük, hogy ez nagyon nem jó ami most megy, de nem tud egyikünk sem változni és őszintén nem tudom, hogy akarok-e miatta...

Nem tudunk lépni, egyről a kettőre.

Elég nehéz természetem van és az sem segít, hogy ő nagyon érzékeny, valamint vannak gondjai (pszichés), amiket nem tudok megfelelően kezelni... és emiatt gyakran megbántom és elég csúnya vége szokott lenni egy-egy összekapásnak...

Részint félek kilépni a kapcsolatból, hiszen nem viselném jól ha valamit, emiatt, tenne magával... Elég kiszámíthatatlan tud lenni néha és hajlamos magát bántani is...

Ráadásként, ha szétmennénk ott vagyunk mindketten, hogy nem tudunk hova költözni, egyedül pedig egyikünk sem tudna fenntartani egy lakás... Teljesen megvagyok lőve, hogy mégis mit tudnék tenni...



2015. jan. 20. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem hagyhatod, hogy érzelmileg zsaroljon, mert akkor kb. örök életedre vele maradhatsz...minél több ideje vagytok együtt, annál jobban fog kötődni!!!

Másrészt ha dolgozol, akkor miért ne tudnál külön költözni?

Én is egyedül élek, és tartom el magam...találtam egy olcsó kis albit (30.000ft+rezsi, nagyjából 45.000ft havonta) és éldegélek...nem mondom, hogy úgy, mint a királyok, ha kell túlórázom, és spórolok...és büszke vagyok arra, hogy huszonéves nőként a saját lábamon állok, és inkább egyedül, mint szar kapcsolatban.

2015. jan. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, kurjatok tovább, fizessétek a laksát.
2015. jan. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajaj barátom együtt érzek veled dobj egy pacsit :) Több mint egy éve élek egy ilyen kapcsolatba. Fenyegetőzik amikor el akaróm hagyni , folyton fut utánam én meg meg sajnálom. Pedig tudom ennek nem lesz jó vége. Általában 2-3hétig tart az amíg nem találkozok vele, nem beszélgetünk. Pedig ő keress , de mindig ott bukik a dolog mikkor utcán találkozunk vagy a közelembe van. Oda jön és kb végem van... Próbáljátok meg oldani valahogy a problémákat. Nekünk legalább a heti 4-5 veszekedésből sikerült vissza venni. 2hónapja eddig nincs vita köztünk.
2015. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Érzelmileg nem zsarol, sajna már nem igazán érzek iránta semmit.. vagyis inkább bonyolult, hogy mit is érzek már iránta..

Az pedig, hogy így eltartod magad dicséretre méltó!

Egyetemisták vagyunk mindketten és apuciék tartanak el minket :_D és az a baj h elég szoros az órarendünk így nagyon nem is tudnék munkát vállalni suli mellett...


Második:

Jó ötlet kössz xD


Harmadiknak:

Virtuális pacsi elküldve ;)

Az a baj, hogy nem tudjuk azt megoldani, hogy ne találkozzunk.. Meglátásom szerint ha nem kellett volna ilyen hamar összebútoroznunk, talán nem is lettek volna ilyen problémáink... Mondjuk hál istennek nem fenyeget semmivel, de nagyon ragaszkodik hozzám... Mostanában mi sem veszekszünk már... Azt mondogatja, hogy belefáradt és nincs kedve veszekedni...

2015. jan. 20. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, mindkettőtöknek haza kellene mennie a szülőkhöz.
2015. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!