Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednetek a 17 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednetek a 17 eves lanyotoknak, hogy a baratjaval aludjon? Masfel eve egyutt.

Figyelt kérdés
Az az igazsag,hogy sosem hagynak minket egyutt mindig bemaszkalnak valamilyen uruggyel. Pedig meg nem fekudtunk le es enn meg mindig nem vagyok ra kesz. Csak szeretnenk vegre kicsit kettesben lenni...
2015. jan. 22. 06:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond ezt el nekik is őszintén, és igérd meg hogy semmi nem fog tőrténni. Ha lányom lenne, és ezt így elő adná, akkor megengedném neki, és nem zavarnám.
2015. jan. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ertelmesebbik szuloddel beszelgess el arrol, hogy mar igencsak elkezdtel felnoni es elengedhetnek a kezed :) mar eleg idos vagy, es eleg ideje egyutt vagytok a paroddal, hogy eldontsd, mit szeretnel csinálni. Ha ahogy te mondtad le is fekudnel vele, se torvenybe, se erkolcsbe nem utkozne a dolog, amig te dontenel igy. Nem vagy mar kislany. Ideje beszelgetni :)
2015. jan. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak anyukam van plussz a nagyszuleimmel elek egyutt ami megint csak neheziti...hiszen nagyon regi modiak.
2015. jan. 22. 07:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan fiam van, de ha lányom lenne, akkor se lennék kiakadva emiatt. Én is voltam fiatal, tehát tudom, hogy ha le akarsz feküdni valakivel, akkor az bármelyik napszakban megoldható, akár 10 perc alatt is. Szerintem amit itt leírtál, mond el a szüleidnek (de legalább a lazábbnak), talán máshogy állnak majd a dologhoz. Ha fiatalabb lennél, még érthető lenne a hozzáállásuk, de 17 éves vagy, másfél éves kapcsolattal. Szerintem a szüleidnek el kéne fogadniuk, hogy kezdesz felnőni.
2015. jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Anyukammal beszeltem meg, es nagyon pozitívan fogadta, hogy szintén másfél eve egyutt vagyok az elso és utolso baratommal, es eleg hosszu ideje egyutt is alszunk. Valoszinu, hogy anyukád sem azutan vesztette el a szuzesseget, hogy osszehazasodott, buta dolog, nem szabad. A szeretkezés nagyon fontos dolog, es ha a hazassag után derul ki, hogy egyikőtök sem elvezi, hat az rendkivul kinos. Ha van anyukadban emberseg, es szeret,

meg fog erteni. Ha pedig nem, o baja, majd hozzaszokik, 14 eves kortol nem büntetendő a szex, azon kivul hogy azt mondja, ejnye bejnye, nem sokat tehet.

2015. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1.5 éve együtt akkor én többet is engednék mint az együtt alvás, mert nem azért vannak együtt, hogy a fiú kihasználja a lányt szexuálisan...legalábbis nem hiszem, hogy 1.5 évig csak azért várt volna, miközben a mai fiatalság elég nagy részét pár óra alatt megdöntheti...


meg szerintem ez a bejárkálás ilyen-olyan ürüggyel pofátlanság...én simán bezárnám az ajtót, vagy elmagyaráznám nekik, hogy ez baromira nem tetszik...nálunk szerencsére nincs ilyen gond, de azért beletudom képzelni magam a helyzetbe...

2015. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős a bejárkálás!

Kulcs bezár akinek nem tetszik tanuljon meg kopogni.

Mellesleg 1,5 év után mire vártok még???


(simán megengedném, ez a normális. Párkapcsolatban van szex is! Ezen lehet okoskodni csak felesleges.)

2015. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Elég gáz, hogy bejárkálnak. Ha pont csak filmet néztek, vagy beszélgettek, akkor is.


Egyik ismerős (azóta szétment) párnál, amikor ott volt a fiú is, a lány szülei sms-t küldtek, ha beszélni akartak vele.

2015. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném, nekem is megengedték már 16 évesen is. És soha nem járkáltak be, ha valami fontos volt, akkor is csak úgy persze, hogy kopogtak, vagy fel sem jöttek, csak telefonon felhívtak a földszintről... Mivel tisztában vagyok vele, hogy szexelni bárhol és bármikor lehet, inkább megadnám a gyerekemnek a lehetőséget (akár fiú, akár lány), hogy a saját, megszokott környezetében élhesse át ezeket az élményeket, és ne kelljen azon aggódnia, hogy mikor töri rá az anyja az ajtót
2015. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

Elég gáz, hogy másfél év után sem érzed magad késznek rá. Minek húzod szegény srácot?


Jó, nyilván nem kell egy hónap alatt megdugnia, de szerintem ez nagyon sok idő.

2015. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!