Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart kiszeretni valakib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart kiszeretni valakiből? Nektek meddig tartót?

Figyelt kérdés
(én 3hete szakítót velem a barátnőm(tudom,ennyi idő alatt nem lehet)de még mindig úgy szeretem mint kapcsolat elején(barátságbol lett szerelem,4év barátság,1-évet jártunk)nem tudom elfelejteni,hiába foglalom el magam,h ne gondoljak rá,de mindig ő jár a fejembe,nagyon szeretem,meg másképp szeretem,mint eddig volt barátnőimet,azokat is szeretem(szerelemből)de most ő vele más...
2015. jan. 22. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hónap, max 1,5 év. Utána nincs szenvedés, hidd el.
2015. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:S bár túl lennék már,h a fájdalom szabadon engedjen
2015. jan. 22. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ameddig bele nem szeretsz másba
2015. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos olyan vagyok,ameddig nem szeretek ki egy lánybol,addig nem tudok,más lánnyal lenni vagy érdekelni ,még utána se egy jó darabig,nem tudok kötődni másikhoz..,inkább vagyok egyedül,mint hogy becsapjam másikat és fájdalmat okozzak neki..
2015. jan. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!