Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durva szexuális vonzalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva szexuális vonzalmat érzek az exem nővére iránt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Furcsa érzés, csak arra tudok gondolni, hogy mit tennék vele az ágyban, rendszeresen a vele való szexről álmodom éjszakánként, nagyon kívánom, de nem lenne szabad.

Ő is, és én is hosszú kapcsolatban élünk, tudom, hogy neki se lenne ellenére, ismerem régóta, de elkötelezett a barátja mellett, és én is a barátnőm mellett, és szeretem is a barátnőmet, de meglátok csak egy képet, és nagyon nehezen tudok a gondolataimnak parancsolni.



2015. jan. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezd meg..jobban fogod magad érezni...
2015. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeretni nem tudnám, csak összegyűrni a lepedőt vele milliószor.

Szereti a barátját, én is a barátnőmet, nehéz helyzet.

2015. jan. 22. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzatok össze egy négyest.
2015. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ér meg az egész annyit, de közben mégis.

A farkam végére kívánom minden percben, és ha megteszem, akkor annyi mindennek.

2015. jan. 22. 20:50
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Koncentrálj a barátnődre, foglalkozz vele sokat, hogy lekössön. El is mondhatod neki, ő tud a leginkább segíteni, ha értelmesen kezeli ezt.
2015. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nővér olyan mint én akkor semmiképp ne feküdne le veled. a tesóm exe rám is rám hajtott kettő is. szerintem elég undi az ilyen. aki benne már járt nálam ne is kopogtasson.
2015. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!