Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Kivel kezdenétek komoly kapcsolatot? Egy 20as évei közepén járó szűz férfival, vagy egy olyannal akinek az eddigi szexuális tapasztalata onnan van, hogy prostikhoz járt? A két rossz közül melyik az elfogadhatóbb? Meg tudnátok indokolni, hogy miért jobb az egyik, mint a másik?

2015. jan. 23. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az első opciót választanám, és azért mert még én is szűz vagyok. :)
2015. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szűz, az nem rossz opció.
2015. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól tettem, hogy nem mentem prostizni? Elég gáznak érzem majd, ha béna leszek az ágyban.
2015. jan. 23. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs azzal, hogy valakinek nincs tapasztalata. A másik lehetőséget nem tudnám elfogadni. Nem tudnék férfiként tekinteni arra, aki nem képes küzdeni a kiszemelt nőért, és inkább a könnyebb utat választja. Undorító már a gondolat is, hogy napi szinten hány farok járt a prostiban, és egy olyannal éljem le az életemet, aki 1 volt ezek közül. Azt sem tudom emberszámba venni, aki ilyen módon a testével keres pénzt.
2015. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Számomra egyértelmű, hogy az első. 19 éves szűz lány vagyok, és én is inkább vártam/várok, minthogy olyannal legyek, akit nem szeretek.

Nem ítélem el a második opciót sem, de távol tartanám magam tőle.

2015. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Egyikkel sem kezdenék, de a szűz még mindig jobb. De a tapasztalt harmincasokra bukom, így egy szűz huszonéves nálam már ha a korát meghallom sem jöhet szóba, addig el sem jutunk, hogy szűz-e.
2015. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Azt sem tudom emberszámba venni, aki ilyen módon a testével keres pénzt." A kubikus is a testével keresi a pénzt. A kőműves is, sőt a villamosmérnök is. :))
2015. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy harmadik lehetőség, az hogy elmész prostihoz 1-2x max és nem mondod el soha senkinek a dolgot.


így szűz sem leszel, minimális tapasztalatod is lesz (legalább bátorság és önbizalom szintjén) és prostizni sem voltál. Egy régi kapcsolatodban vesztetted el, senkire nem tartozik a dolog.

A prostik eü igazolással tisztábbak mint itt néhány írogató, mert miért is járna STD szűrésre egy bulizgató csaj, akit néha-néha megkettyintenek egyéjszakásban, vagy cserélgeti gyakrabban a barátait.


Szóval én a 3. lehetőségre szavazok. A szüzesség is pont olyan stigma mint a prosti, csak a nők mondják hogy nem így van. Hát én meg pont a szüzesség és a bátortalanság miatt lettem kidobva... legalább ha túlestem volna a tűzkeresztségen, és nem kellett volna megalázóan bevallanom a szüzességet, biztosan máshogy alakult volna a dolog.

2015. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!